Şüpheli giriş engelini kapatma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Bazı takipçi sitelerinde login kısmında user pass girdiğimde şüpheli giriş diyip hesabı challangeye atıyor ve "evet bu bendim" diyip challangeyi geçiyorum fakat siteye girmiyor. Bu engeli kapatmanın bir yolu var mı?

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
bu bi engel değilde hesab çalma işlemi olmasın ? zaten genelde o tür siteler bunun peşinde

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
Hayır kanka zaten yedek hesapla giriyorum.

o zaman düzgün bi site değil genelde girmesi lazım direk aynı sitelerden onlarca var ondan başkalarını'da dene hata vermesse bilki çalışıyor o sistem eğer öyle işte ayarlayın falan diyorsa direk çalarlar

Uzman Üye
o zaman düzgün bi site değil genelde girmesi lazım direk aynı sitelerden onlarca var ondan başkalarını'da dene hata vermesse bilki çalışıyor o sistem eğer öyle işte ayarlayın falan diyorsa direk çalarlar
Yan hesabımla girdiğimde tüm sitelere giriyorda ana hesabımla girmeye çalıştığımda karşılaşıyorum bu hatayla.

Uzman Üye
Ödüller
6
Arkadaşın dediğin gibi çoğu zaten çalmak için bu şeye başvuruyor.
Kullandığımdan bilirim hesabım çalınmıştı şu lanet şey yüzünden-..
Birkaç gün kullanıyorsun güzel şeymiş diye devam ediyorsun fakat şerefsizler çalıveriyor.
Geçmenin bi' yolu var mıdır bilemem...

İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Ödüller
16
Sosyal
demesinin sebebi farklı bir şehirden ülkeden giriş yapıldıysa der çünkü senin güncel bağlandığın yerden hemen başka bir yerden giriş olunca öyle hata veriyor bunu kapatmanın çözümü yok bildiğim kadarıyla çünkü güvenlik amaçıyla yapılmıştır.

Uzman Üye
demesinin sebebi farklı bir şehirden ülkeden giriş yapıldıysa der çünkü senin güncel bağlandığın yerden hemen başka bir yerden giriş olunca öyle hata veriyor bunu kapatmanın çözümü yok bildiğim kadarıyla çünkü güvenlik amaçıyla yapılmıştır.
Eyvallah en mantıklı yorum bu oldu.

Arkadaşın dediğin gibi çoğu zaten çalmak için bu şeye başvuruyor.
Kullandığımdan bilirim hesabım çalınmıştı şu lanet şey yüzünden-..
Birkaç gün kullanıyorsun güzel şeymiş diye devam ediyorsun fakat şerefsizler çalıveriyor.
Geçmenin bi' yolu var mıdır bilemem...
Siteler güvendiğim siteler zaten kendi orijinal hesabımla giriş yapmayı denediğim tüm sitelerde giriş başarısız olsa bile veya takipçiyi basıp çıktıktan sonra şifreyi değiştiriyorum.

Üye
Merhaba beyler arkadasimin hesabi calindi benden yardim istedi isterseniz ss de atiyim yardim edebilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.