Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Isse Kun
Emektar Üye
Katılım
15 May 2017
Mesajlar
4,799
Çözümler
5
Tepki puanı
2,095
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
system shock,system shock 2,system shock remake,system shock 3,system shock gameplay,system shock 2 gameplay,system shock türkçe,system shock shodan,system shock 1,system shock 2018,system shock test,system shock test sürümü,system shock test yapımı,system shock eylülde test,system shock eylülde test sürümü
:resim:

System Shock.png


:not:

Nightdive Studios tarafından geliştirilen System Shock yeniden yapım sürümü ilk olarak 2016 yılında duyurulmuş ve o zamandan beri birkaç kere çıkış tarihi ertelenmişti. Oyun için son olarak 2020 yılına çıkış tarihi verildi.
System Shock oyuncuları,Eylül'de test edebilecekler.
Stüdyo,yeniden düzenleme yaparken oyunun orjinal halini bozmak istemedikleri için ara vermiş ve hatta bu neden ile bir kaç kez en baştan başlamak zorunda kalmışlar.Stüdyo,geçtiğimiz günlerde oyuna uygun yeni bir sürüm için başladıklarını ve 2020 yılında oyunun piyasa'ya sürüleceğini müjdelediler.
Oyunun ekibi muhteşem bir şekilde ilerleme kaydetmiş ve Eylül 2018'de oyuncularına test imkanı vermek için tüm çabaları ile çalışıyorlar.Oyun grafiklerinin test aşamasında yüzde yüz tamamlanmayacığını fakat oyuncuların oyunun başından sonuna kadar oynayabileceklerini bilgilendirdi.​
 
Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Katılım
27 Ara 2017
Mesajlar
1,548
Tepki puanı
272
Yaş
25
6 HİZMET YILI
Oynanış ya da tanıtım videosu yok mu ya ?
 
İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Katılım
4 Şub 2018
Mesajlar
757
Çözümler
234
Tepki puanı
464
Ödüller
7
Yaş
32
6 HİZMET YILI
2020 çok azmış ya
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.