Tablet PUBG Mobile'ye nasıl uyumlu hale getirilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
4
Tabletim PUBG Mobile İle Uyumlu Değil Bunu Nasıl Uyumlu Yapabilirim Eminim Bir Yolu Vardır TS Ye Gelmem Gerekiyorsa Gelebilirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Onun apk sını indirme sıkıntı çıkarır artık desteklemesini bekle :( bi ara youtube da nazmi çetinel bunun hakkında bir video çekmişti bir bak istersen.

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Tabletim PUBG Mobile İle Uyumlu Değil Bunu Nasıl Uyumlu Yapabilirim Eminim Bir Yolu Vardır TS Ye Gelmem Gerekiyorsa Gelebilirim.
Şimdi bilgisayarın varsa TencentGames'in emülatöründen bu tadı yaşayabilirsin. yoksa APK'sını yükle ama optimizasyon, kasma ve ısınma sıkıntılarına sebep olur. Oyunu en düşük özelliklerde bile iyi fps ile oynayamama tehliken var demek bu dostum. Bence emüllatör seçeneğini kullan...

Moderatörün son düzenlenenleri:
Seçkin Üye
Ödüller
4
Kardeşim Ne SS Si Atam Cihaz Uyumlu Değil Azcık Düşünüp Yazsan ? Yorum Yapmak İçin Yapma.
cihay uyumluğu hakkında her hangi bir hata dosyası veya fotorafa raslamadığım ve cihay uyumluğu açıklaman gerekir cihazın sistemleri hangi marka bunları yazsan yardımcı olabilirdim üslübüna dikkat edersen sevinirim.

Süper Üye
Ödüller
4
Şimdi bilgisayarın varsa TencentGames'in emülatöründen bu tadı yaşayabilirsin. yoksa APK'sını yükle ama optimizasyon, kasma ve ısınma sıkıntılarına sebep olur. Oyunu en düşük özelliklerde bile iyi fps ile oynayamama tehliken var demek bu dostum. Bence emüllatör seçeneğini kullan...
Emulator Kullancamda Oda 3 GB RAM İstiyo Bende 2 GB Var

cihay uyumluğu hakkında her hangi bir hata dosyası veya fotorafa raslamadığım ve cihay uyumluğu açıklaman gerekir cihazın sistemleri hangi marka bunları yazsan yardımcı olabilirdim üslübüna dikkat edersen sevinirim.
Kardeşim Sende Biraz Var Diye Düşünüyorum Kardeşim Cihaz Uyumlu Değil Daha Ne Diyeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.