Tactic Force İçin Sistemim Yeterli Mi?

Exelance

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
10
Ram: 4 GB
İşlemci: i3-3240 3.40 Ghz
Ekran Kartı: Amd Radeon HD5450
Windows 10, 64 bit
Yeteri kadar alan var

Alissons

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
26
Düşük ayarlarda 60 fps oynatır rahat bence. Tactic Force düşük grafiklerde minecraft gibi gözüküyor. Kaldırır yani.

LeqenDTR

"Sadece Gerçekler İçin"
Süper Üye
Beğeni Puanı
303
Ekran kartı konusunda sıkıntı yaşayabilirsin ama low ayarlarda rahatça oynayacağını düşünüyorum

mertkro

Üye
Beğeni Puanı
3
low ayarlarda rahatlıkla oynuyabılırsın sıstemınle 60-80 fps alabilirsin fps dropları arada yaşayabilirsin.

Exelance

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
10
Düşük ayarlarda 60 fps oynatır rahat bence. Tactic Force düşük grafiklerde minecraft gibi gözüküyor. Kaldırır yani.
ben de açar diye düşündüm ama oyuna girince (açık olunca) yetersiz sistem hatası verdi
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Ekran kartı konusunda sıkıntı yaşayabilirsin ama low ayarlarda rahatça oynayacağını düşünüyorum
Oyunu açtıklarında girmeyi denedim yetersiz sistem dedi ama bence de açması lazım

low ayarlarda rahatlıkla oynuyabılırsın sıstemınle 60-80 fps alabilirsin fps dropları arada yaşayabilirsin.
ama yetersiz sistem hatası vermişti oyunu açtıklarında

mertkro

Üye
Beğeni Puanı
3
ben de açar diye düşündüm ama oyuna girince (açık olunca) yetersiz sistem hatası verdi

Oyunu açtıklarında girmeyi denedim yetersiz sistem dedi ama bence de açması lazım

ama yetersiz sistem hatası vermişti oyunu açtıklarında
oyun kapalı beta surumunde oldugu ıcın olabılır oyun acık betada optimizasyon yapabilirsin.

Üst Alt