• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Takas lik rust hesabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beğeni Puanı
0
Elimde Rust Var Cs Go Banı Var Hesap Banlı Değildir Cs Goya Takastır Alıcılar El İçi Teslimat Vardır (Kuşadası) Alıcılar Özele Beklerim<<

Resimleri Felan Atacağım Beklemede Kalın...

Alıcılar Bana Öm Atsın....

Alıcılar : https://www.facebook.com/ahmet.kocerli?_rdr

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,607
hayırlı satışlar ancak csgo banlı olduğu için pek bişe etceğini düşünmüyorum. + rust yakında bedava olucak 1-2 ay içinde yani para vermek mantıksız.

ExpertWare

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
İoz' Alıntı:
hayırlı satışlar ancak csgo banlı olduğu için pek bişe etceğini düşünmüyorum. + rust yakında bedava olucak 1-2 ay içinde yani para vermek mantıksız.
Oha Ya Bizim İş GG :d

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,607
belki olmaz rust 1-2 ay dan fazlada sürebilir yani siz bilirsiniz gene :)

*Mstkmlnr

Co-Administrator
Emektar Üye
Beğeni Puanı
197
İoz' Alıntı:
bedavamı olcak kim dedi :D 31 lira verdim ona :S

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,607
mstkmlnr' Alıntı:
İoz' Alıntı:
oyun gelişti daha gelecek bişe yok oyuna fazla büyük ihtimal bedava olucaktır. erken erişim bi oyun zaten :) 31 lira bizde verdik 2014 de :)

ExpertWare

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
İoz' Alıntı:
mstkmlnr' Alıntı:
İoz' Alıntı:
oyun gelişti daha gelecek bişe yok oyuna fazla büyük ihtimal bedava olucaktır. erken erişim bi oyun zaten :) 31 lira bizde verdik 2014 de :)
cs go lazım bana ioz acil :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt