Talep - Windows 11 | Memory Hackers Support

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mardinliet

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Şu anda Memoryhackers moderasyonunun Windows 11 ile alakalı herhangi bir çalışma planlamadığını biliyorum. Henüz windows 11'in yeni bir sistem olduğu için , sistem uyumunun erken olduğunu da biliyorum. Fakat bir taraftan da izlenimlerime göre windows 11'e geçiş yapan kullanıcıların katlanarak arttığını görüyorum. Her geçen gün onlarca kullanıcı windows 11'e geçiş yapıyor, sistemi orta ve üst seviyede olan kullanıcılar ise neredeyse sorun yaşamadan kullanmaya devam ediyor. Windows 11 ile alakalı genel şikayetler taskbar ve benzeri ui problemler. Temel sistem ile alakalı yoğun bir şikayet yok. Bu nedenle moderasyondan windows 11 için haddimi aşmadan çalışma yapmasını rica ediyorum. Bu hususta destek için neler yapabilirim bilmiyorum ama üstüme düşen bir husus olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Talepler ile alakalı genel bir üst konu bulamadığım için buraya konuyu açtım. Teşekkürler..

mmrhckrswin11.png

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: TR00PERS
T

TR00PERS

Onaylı Üye
Ben de benzer bir konu açmıştım. @ioz 'dan gelen cevap şu şekildeydi. Sanırım birkaç ay daha bekleyeceğiz.

1.png

M

#MorpHeus

Kurucu
Kullanmak isteyen w10 da kalmak zorunda şu anlık ilerleyen zamanlarda bakacağız.

• Like
Tepkiler: Berat
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...