Taşıdığınız Yara İziniz Var mı? Anısı Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ultra Üye
Ödüller
7
Benim ayak bileğimde çocukluğumda yaşadığım bir olayın izi var. 8. sınıf zamanlarım 15 yaşındayım yaz tatilindeyiz. Bizim evimizin arkasında bir yokuş vardı. Biz altımıza tahta alıp bu yokuştan kayıyorduk. Tahta ararken arkadaşlarla bir dolap bulmuştuk. Dolabı alıp onla kaymaya karar verdik. Kaymaya başladık. Biraz ilerledikten sonra dolap sağa doğru gitmeye başladı. Bende durdurmaya çalışıyordum bu nedenle sağ ayağımı dolabın dışarısına çıkartıp yere sürttürdüm. Yoldan çıktık ayağım dolabın altına girdi ve öyle 50 m sürüklendik. Ben ayağı kalktığımda ayağım parçalanmıştı. Onun izi duruyor işte. :D

Banlı Üye
Balıklama suya atlarken kafayı taşa çarpmak izi hayla var bu yüzden artık yüzmeye gitmiyom

Uzman Üye
Ödüller
7
ben 8. sınıfta çok yaramazdım bi arkadaşım vardı hep birbirimize vururduk sonra bu beni sinirlendirdi kurşun kalemle elini deldim oda gitti bacağıma sapladı hala bacağımda kurşun kalem lekesi var belirgin böyle simsiyah :D

Ultra Üye
Ödüller
7
Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Bisiklet sürerken 3 kişi arkadaşlarla kuyuya düşmek....

Onaylı Üye
sırtımdan bıçakladılar (duygusal olarak) galiba izi geçmez bu bıçağın :D

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
ameliyattan kalan dikiş izleri 1 yaşındayken :D

HADİ HOPPALARAAAAAAA
Banlı Üye
Elimde Freşa Şişesi Bisekletin lastiğini yakıyoruz. Birden takla atınca Cam şişe çeneme girdi 9-10 dikiş atmışlardı izi hayla durur :D

Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
Arkadaşım bisikletine binmiştim 5 yaşında önüne bindirdi Saolsun duvarda dikenliydi 1 sokak boyunca dizlerim parçalandı..!
Z3g05A.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.