TeamSpeak Satış Taktiği [YARDIM]

Kutay07

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3
Ödül Puanları
208
Arkadaşlar yakın zaman içerisinde TS3 bayilik satın aldım. Satışlara başlamak istiyorum fakat nasıl satış yapacağımı bilmiyorum. Topluluklara erişmeye çalıştım(bynogame, oyunfor, itemci vs. gibi sitelerde). Fakat yasakmış. Bu kadar emeğin elimde patlamasını istemiyorum. Tecrübeli arkadaşlar taktik verebilir mi?

Konu kuralları yazan bölümü bulamadım. Ban sebebi ise ceza almadan konunun silinmesini arz ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ismail8064

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
17
Ödül Puanları
458
Hacım kesşke emeğinin elinde kalacağını anlamadan önce araştırsaydın hiç kimse ts3 almaz artık hiç kimse ama hiç kimse

dimireizz

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
137
Ödül Puanları
43
Birşeyin ticaretini yapıcaksan ilk once araştırcaksın kardeşim.Bu ticaretin ana kuralıdır unutma.

Mitmer

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Ödül Puanları
8
Bundan 3 sene önce bende yapıyordum kendi port ve panelimiz vardı facebookda sayfamız felan vardı başka ts3lere gidip ****** yapıyoduk ve baya gelip alan oluyodu şimdi alan olurmu bilemem
(Satış yapmak istiyosan kaliteli hizmet vermen lazım çökmelerin felan olmaması lazım)

Monsieur

Beni öldürmeyen her şey beni güçlendirir.
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
12
Ödül Puanları
18
ts3ler googleden free olarak bulunabiliyor senin bi özelliğin olmalıkı alsınlar yada sende bi free site kurup ****** eklemen lazım

Roaccat

Instagram : @roaccat
Griffin Premium
Beğeni Puanı
128
Ödül Puanları
243
bazı oyunlarda hala ts3 ihtiyacı olan yeni topluluklar oluyor bunlar genelde knight online pvp serverları gibi yani ben orda çok görmüştüm belki onları deneyebilirsin, bir internet sitesi kurman ve sosyal medya hesapları açman kesinlikle önemli, ******ını iyi yaparsan elinde patlamaz ^^

Monsieur

Beni öldürmeyen her şey beni güçlendirir.
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
12
Ödül Puanları
18
bazı oyunlarda hala ts3 ihtiyacı olan yeni topluluklar oluyor bunlar genelde knight online pvp serverları gibi yani ben orda çok görmüştüm belki onları deneyebilirsin, bir internet sitesi kurman ve sosyal medya hesapları açman kesinlikle önemli, onay sistemiını iyi yaparsan elinde patlamaz ^^
Tek çaresi o zaten

Üst Alt