TeamSpeak Satış Taktiği [YARDIM]

Kutay07

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3
Ödül Puanları
208
ts3ler googleden free olarak bulunabiliyor senin bi özelliğin olmalıkı alsınlar yada sende bi free site kurup ************ eklemen lazım
WebPanel yönetimi - müzik botu - saat botu - Türk Lokasyon - Limitsiz Slot - Sunırsız Oda Açma Hakkı - %100 DDoS Korumalı + özellikler bunlar şu anda

Kutay07

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3
Ödül Puanları
208
bazı oyunlarda hala ts3 ihtiyacı olan yeni topluluklar oluyor bunlar genelde knight online pvp serverları gibi yani ben orda çok görmüştüm belki onları deneyebilirsin, bir internet sitesi kurman ve sosyal medya hesapları açman kesinlikle önemli, onay sistemiını iyi yaparsan elinde patlamaz ^^
Onay sisteminden kastımız KayıtOL Giriş Yap mıdır yoksa 3dsecure ödeme midir?

Monsieur

Beni öldürmeyen her şey beni güçlendirir.
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
12
Ödül Puanları
18
Bunu yayabilmen lazım nasıl olur bilmiyorum.

daghc20

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
5
Ödül Puanları
8
Araştırmadan alman hata.

Network

' System firewall destructor ⚔️️
Griffin Premium
Beğeni Puanı
53
Ödül Puanları
228
Bu alanda bilgin yoksa hiç bir türlü satış yapamazsın her önüne gelen 5 tl 5 tl diye ts3 satıyor ts3 satmak kolay iş değildir bi bakıma kolay gelebilir ama değildir korumanla ve özelliklerine kendini ön planda tutman gerekiyor bunu yapamazsan satamazsın. TS3 kimse almıyor diye bişey yok hala alanlar var ve benden alan müşteriler hala mevcut uzun süredir düzenli ücret ödüyorlar discord un kazandı şu aralar herkes discord kullanıyor diye bir algı var alakası yok çoğu e-sport oyuncuları yüksek fpsden ödün vermemek için hala teamspeak3 kullanıyor. Discord fps katili..

Sexual

Are You Ready?
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
11
Ödül Puanları
18
Güzel sunucu ismi,sunucu sitesi,ddos koruması,müzik botu filan satarsın ancak keşke girmeseydin be bu işe ts 4 geliyor

Screenshot_14.jpg

LockerTR

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
22
Ödül Puanları
28

Üst Alt