TeamSpeak3 Servere Bot-Saldırı Yapmada Yardım

Rozrect

RozrecT
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
18
Ödül Puanları
218
Arkadaşlar Merhaba Acil Bi Ts3 Serverine Bot Atmam Veya Saldırı Yapmam Lazım Nasıl Yapabilirim Bi Fikri Veya Yardım Edebilcek Birileri var mı

Ozan

ozan
Süper Üye
Beğeni Puanı
185
Ödül Puanları
243
Sörvır tıpı saym , yu hev been kik hemınıdı sörvır

metehanhard

HackIstanbul 2019 Preselection Writeup Members
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
97
Ödül Puanları
28
Putty İndirip Vds al ücretsiz bir şekilde satılanlar var sağlam kali scriptleriyle üst üste spam yaparak 30 k -50 k arası ping yapabilirsin kurbana

EndLossTR

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
7
Ödül Puanları
208
Eminmisin ? Discord ortalığı dağıttı diyebilirim.
çok kullanılıyor dıye sevılınıyor ben sevmıyorum dıscord chatten birisi bişi atıyor görmek zorundamıyım ne guzel ts de her odanın chatı var ıste bı tanede genel chat tamam sade dıscord miss gibi dıyolar :d gülesim gelıyor discord fakirlerin işi herkes kolaya kaçmak için kullanıyor

Rozrect

RozrecT
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
18
Ödül Puanları
218
Eminmisin ? Discord ortalığı dağıttı diyebilirim.
Ping Ve Fps'de Sorun Yaşatiyor Discord
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

çok kullanılıyor dıye sevılınıyor ben sevmıyorum dıscord chatten birisi bişi atıyor görmek zorundamıyım ne guzel ts de her odanın chatı var ıste bı tanede genel chat tamam sade dıscord miss gibi dıyolar :d gülesim gelıyor discord fakirlerin işi herkes kolaya kaçmak için kullanıyor
Katılıyorum sana :)

yiitgven7s

JAVA
Süper Üye
Beğeni Puanı
59
Ödül Puanları
478
Brom gelişiyor işte yeni özellikler geliyor + sesli sohbet , yazılı sohbet vs.. Bu programlarda ses kalitesi önemlidir hangi ses codec'ini kullandığı önemli bunun gibi özellikler ts3 veya skypeta yok discord'un ses kalitesini test ettiğinde en kaliteli onun olduğunu görüceksin.

Ping Ve Fps'de Sorun Yaşatiyor Discord

Katılıyorum sana :)
Ping ve fps sorunu mu ? Uzun süredir kullanıyorum ve ne ping sorunu nede fps sorunu oldu. Tabii sunucularında sıkıntı var diyorsan o konuda biraz hak verebilirim ama daha gelişme sürecinde bunu unutma.

EndLossTR

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
7
Ödül Puanları
208
Brom gelişiyor işte yeni özellikler geliyor + sesli sohbet , yazılı sohbet vs.. Bu programlarda ses kalitesi önemlidir hangi ses codec'ini kullandığı önemli bunun gibi özellikler ts3 veya skypeta yok discord'un ses kalitesini test ettiğinde en kaliteli onun olduğunu görüceksin.

Ping ve fps sorunu mu ? Uzun süredir kullanıyorum ve ne ping sorunu nede fps sorunu oldu. Tabii sunucularında sıkıntı var diyorsan o konuda biraz hak verebilirim ama daha gelişme sürecinde bunu unutma.
ping sorunu oluyor en az pingi eu weste alabılıyom oda 97 gecelerı 87 fln dustugu oluyor bu ınternet saglayıcısından dolayı degısebılıyor

Üst Alt