Telefon Silinmeyen Uygulamalar Silme (Yardım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Meraba Arkadaşlar Ben Bi Kaç Ay Önce Telefonuma Root Attım Ancak Telefon Donmaya Basladı Ve Bazı Uygulamalar Dogru Calısmamaya Basladı Bende Root Kaldırmaya Calıstım Ancak Kaldırmıyorum Sadece Devre Disi Biraka Biliyorum

Böyle Programları Kaldırmak İcin Uygulama Varmi Sölermisiniz

Banlı Üye
8 HİZMET YILI
bendede turkcell t50 de olmuştu gogle playda ki bir uygulama idi unroot felan olabilir rootu enelliyordu çalışmayı durdurdu vermiyordu ama kaldırma bilmiyorum

Onaylı Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
iyi geceler kardes öncelikle telefonun ne bu işin en garanti yolu stock rom flashlamaktır
root larken hangi yöntemi kullandın king root gibi sacma salak programlar kendini kaldırmaya izin vermezler

potential zero
Ultra Üye
Ödüller
7
Sosyal
6 HİZMET YILI
freeze unınstall diye bi uygulama vardı o silebiliyor . freeze diye arat çıkar gplayde .

Hatalarımdan pişmanmıyım
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Ahhh be kardeşim kaç kişi dedi rootlamayın şu telefonlarınızı diye mesala şuan iade etmeye çalışsan almazlar telefonu çünkü iade anlaşmasında telefonda bir sorun olursa kabul ediyorlar sen gitmişsin sistemin içine root atmışsın.

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
telefonunuz rootlu o zaman Google play storedan system app remover adli uygulamayi indirirn RooT isteyecek izni verinsonra istediginiz uygulamayi kaldirin.

--- Root neden atilir biliyormusun Root telefonun garantisi bittiginde kasmaya basladiginda güncelleme almadiginda Root atılır telefona o zaman telefona cynagen mod gibi kaliteli rom atabilir hatta Android oreoya bile yukseltebilirsin (romla) root attigin zaman telefonun kontrolu tamamen sende olur istedigini yaparsin tabi guvenlik zaaflari olur eger telefondan anlayan biriysen virus yemessin herseye dikkat edersin kendini virusu yapanin yerine koyarsin dusunursun ben bu programi neden indirdim boyutu kac mb kac kisi guveniyor bu programa uygulama puani kac vs vs iyi forumlar.

Son düzenleme:
Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Google Play Store da unroot ve root programları mevcut onlara bak bir istersen

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
her root konusuna yazıyorum root pişmanlıktır..

Üye
7 HİZMET YILI
Bazı uygulamalar virüslü olabiliyor hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.