Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LazHayalet

Instagram : @memoryhackersnt ♥
Emektar Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
4,177
Beğeni Puanı
2,400
temple run 2 1.45 altın hile, temple run 2 1.45 apk hack, temple run 2 1.45 apk hile, temple run 2 1.45 apk mod, temple run 2 1.45 elmas hile, temple run 2 1.45 full apk, temple run 2 1.45 hack apk, temple run 2 1.45 hile apk, temple run 2 1.45 mod apk, temple run 2 1.45 mod apk download, temple run 2 1.45 para hile, temple run 2 1.45 para hile apk, temple run 2 altın hile, temple run 2 android hack, temple run 2 android hile, temple run 2 android mod, temple run 2 apk, temple run 2 elmas hile, temple run 2 elmas hile apk, temple run 2 hack, temple run 2 hack apk, temple run 2 hile, temple run 2 hile apk, temple run 2 hile indir, temple run 2 mod apk, temple run 2 para hile, temple run 2 para hile apk, temple run 2 sınırsız elmas, temple run 2 sınırsız para,memoryhackers,

Temple Run 2 v1.45 Para Hileli Apk Güncel 2018 [10.02.2018]


Son Güncelleme
10 Şubat 2018

:özellik:
sınırsız para hileli
sınırsız elmas hileli

:yazı:
Temple Run 2 v1.45 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu oyunlarını seven hocalarımın yakından takip ettiği yapımcılığını ünlü Imangi Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde daima ileri doğru koşmak, engelleri aşmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Temple Run 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterlerin kilidini açabilir, istediğiniz gibi geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, peşinizi bırakmayan yaratık, farklı karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Temple Run 2 v1.45 sürümünde sevgililer günü teması hakim olup, yeni karakterler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Temple Run 2 Play Store’da 7.730.000’den fazla indirilmiştir.

Bilgilendirme : hileyi kullanabilmek için lütfen kullan kısmındaki hile açıklamasını okuyun.

:kullan:
Temple Run 2 v1.45 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Temple Run 2 1.45 hile apk : oyun içinde tüm alışverişlerinizi paranız veya elmasınız ne kadar olursa olsun rahatlıkla yapabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
# [UYARI]: Anti Virüs Programı Kulanıyorsanız Kapayın Yoksa Hileyi Tehdit Olarak Algılıyacaktır.
# [UYARI]: Başınıza Bişey Gelirse Bunun Sorumlusu Biz Değiliz. İNDİRENDEDİR!!!
# [UYARI]: Virüs, Rat, Trojen, Keylogger vb. Hiç Bir Şey Yoktur.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-memoryhackersnet.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (turbobit.net) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

:calis:
Tüm Android işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.
Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:

Bilgilendirme : alışveriş hilelidir, tüm cihazlarda hile aktif olur.


:not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SPAM MESAJ YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, eyw, sağol , çok iyi, alskdlas, calışıyor, mersiiii vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler , teşekkürler gibi!
  • Spam mesaj atan görür iseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!
  • Daha önceden yazılmış yorumları yazmak yasaktır
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır
  • Bilginiz olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar kesinlikle yasaklanacaktır!
  • YASAKLANAN ÜYELİKLER HİLELERİMİZİ KULLANAMAYACAK!

Üst Alt