Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wallveins

Cezalı Üye
Banlı Üye
Katılım
29 Ocak 2017
Mesajlar
967
Beğeni Puanı
1,105
:resim:

edit2.jpg


:yazı:

Temple Run 2 v1.50.1 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Imangi Studios firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.

:kullan:

1-Temple Run 2 v1.50.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım.
2-Oyuna Giriş Yapalım.
3-Oyun içinde tüm alışverişlerinizi paranız veya elmasınız ne kadar olursa olsun rahatlıkla yapabilirsiniz.

:calis:

Tüm Android Sistemlerde Çalışıyor

:özellik:

1-Para Hileli
2-Elmas Hileli


:not:

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt