Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,538
Çözümler
33
Tepki puanı
4,183
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
theotown 1.4.19 cash hack, theotown 1.4.19 hack apk, theotown 1.4.19 hile apk, theotown 1.4.19 mod apk, theotown 1.4.19 money hack, theotown 1.4.19 para hile, theotown altın hile, theotown diamond hack, theotown elmas hile, theotown gem hack, theotown hack apk, theotown hile apk, theotown mod apk, theotown money hack, theotown para hile,memoryhackers,

TheoTown v1.4.19 Para Hileli Güncel 2018 [12.02.2018]
Z9ZB6G.jpg


Son Güncelleme
12 Şubat 2018


:özellik:
sınırsız para hileli
sınırsız elmas hileli:yazı:
TheoTown v1.4.19 PARA HİLELİ APK, şehir kurma ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Blueflower stüdyosunun üstlendi Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrinizi kurmak, yönetmek ve halkınızı mutlu etmeye çalışmaktır. TheoTown içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede şehrinizi kolayca geliştirebilir, tüm yapısal ürünleri kullanabilirsiniz. Geniş oyun evreni, detaylı inşa işleri, halkınızın sorunları ve dahası sizleri bekliyor. TheoTown v1.4.19 sürümünde otobüsler eklenmiş olup, kış mevsiminin sonlarına yaklaşılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2,5D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TheoTown Play Store’da 67.000’den fazla indirilmiştir.

Bilgilendirme : hileyi kullanabilmek için lütfen kullan kısmındaki hile açıklamasını okuyun.:kullan:
TheoTown 1.4.19 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TheoTown 1.4.19 elmas apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TheoTown 1.4.19 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak dilediğiniz kadar paraya sahip olabilirsiniz.Dikkat Edilmesi Gerekenler
# [UYARI]: Anti Virüs Programı Kulanıyorsanız Kapayın Yoksa Hileyi Tehdit Olarak Algılıyacaktır.
# [UYARI]: Başınıza Bişey Gelirse Bunun Sorumlusu Biz Değiliz. İNDİRENDEDİR!!!
# [UYARI]: Virüs, Rat, Trojen, Keylogger vb. Hiç Bir Şey Yoktur.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-memoryhackersnet.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (turbobit.net) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

:calis:
Tüm Android işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.
Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:


:not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
Zaten böğle oyunları severim birde hilesi olunca şehirimi daha hızla kurarım
 
Admin
Katılım
5 Ara 2017
Mesajlar
3,614
Çözümler
88
Tepki puanı
8,234
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Oyun biraz zaman istiyordu bunlar sayesinde basitçe bitirebilirim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.