TikTok'un Kazandığı Para Dudak Uçuklatıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XleaderS

I Am Obsessively Opposed To The Typical
Süper Üye
Beğeni Puanı
469
images (9).jpeg

Uzun zamandan sonra merhabalar dostlarım. Bugün ki konum nağmı değer "TikTok" olacak. Hemen anlatıma geçmek isterim.

Eskiden musical.ly olarak bilinen karaoke video uygulamasını satın alıp geliştirmeler de bulunan ByteDance'ın bu uygulamadan kazandığı para 74 Milyon Dolar olduğu ortata çıktı. Uygulamayı önceden 1 Milyon Dolar'a satın almıştı. Uygulama satın alınmadan önce 2.5 Milyon Dolar net gelir elde etmiş olması çok şaşırtıcı. Batı'da oldukça yaygın fakat ülkemizde 7'den 70'e herkes bu uygulamayı kullanıyor olması pek hoşuma gitmiyor. :(

RƎklam konusuna gelecek olursak kazandıkları para azımsanacak kadar değil yöneticiler de parayı savuracak yer aradıkları için bizleri bezdirecek kadar reklam çıkması normal. Bu moda ne zaman bitecek oda merak konusu...​

GodlyHanaS

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Beğeni Puanı
2,191
Güzel ülkemizde bu kadar işşiz insanlar oldukça bu sayı katlanarak artar zaten.Hayır nasıl zevk alıyosun şunu yapınca ya.İzlenme sayına bakıp tatmin mi oluyosun bu mu yani. İnsanlar seni görüp şu sakata bak diyorlar hakaret ediyorlar,yok yere linç yiyosun. Şahsen ben ediyorum.Bunlara yakuza kılıçlarıyla saldırmak lazım

LmaR

Bilinmiyor
Griffin Premium
Beğeni Puanı
763
bi arada dubsmash adında uygulama çıkmıştı herhes video çekiyordu falan sonra bi aradan sonra onun'da modası geçti tiktok ölüm sürecine 2019 başlarında girer

LegendYeğen

Her zaman bir çıkış vardır...
Süper Üye
Beğeni Puanı
760
Bu insanlar oldukça bu daha bitmez.Çok sinirleniyorum şu reklamı görünce telefonu parçalayasım gelir inşallah yakın zamanda unutulur...

Heroglif

//(MemoryHackers)// //(Dword Hack Team)//
Banlı Üye
Beğeni Puanı
678
Ne berbat uygulama işsiz çok bununla ilgilneceklerine açın kitap okuyun

PeachCat

Griffin Premium
Beğeni Puanı
285
Video izlerken bu uygulamanın réklamları sürekli karşıma çıkıyor. Sinir oluyorum şuna ya. Anlamsızca bir program zaten. Videosunu çekenleri izliyorum kanser etmelik ya :D Umarım bu uygulama da çabuk unutulur da karşımıza bir daha çıkmaz :)

IM SYKO

İ am not crazy i just laugh so much
Griffin Premium
Beğeni Puanı
193
belli zaten knk her dk önümüze cıkıyor verem etti

DemonSamurai

This is a story about good
Ultra Üye
Beğeni Puanı
3,955
Zaten Youtube'a girmemizi engelleyen şey Tiktok'tur sürekli her videonun başında çıkıyor neyseki pc de adguard var :fastthink::200iq:

NightyFox

External Cheat GOD
Griffin Premium
Beğeni Puanı
525
İşin komik tarafı askerler falan da video çekiyor o kadar hobi var insanşar kendi tasmalarının ipini sosyal medyaya kaptırmış durumda. Çoğu 5dk instaya giremesi olduğu yerde bağırıp çağırıp çıldırır. Neyse şimdi benzer adamlar forumda vardır linç yemeden kaçayım hadi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt