Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin
Katılım
5 Ara 2017
Mesajlar
3,591
Çözümler
88
Tepki puanı
8,186
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon apk,Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon mod,Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon hack,Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon hile,Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon hilesi,Apk hileleri,Apk hile,apk hack,güncel apk hack,2018 apk hileleri

:resim:

Screenshot_7-16.png


:özellik:

Para hile

:yazı:

Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon v3.1.0 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Mindstorm Studios firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz çiftlikte ejderha yetiştirmek, görevleri tamamlamak ve para kazanmaya çalışmaktır. Küçük dragons boşta clicker içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz gibi çiftliğinizi geliştirip, tüm görevleri rahatça tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, inşa etmeniz gereken farklı yapılar, ejderha yumurtaları ve dahası sizleri bekliyor. Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon v3.1.0 sürümünde Paskalya teması hakim olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

:kullan:

Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon v3.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon v3.1.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Tiny Dragons Idle Clicker Tycoon v3.1.0 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

:calis:

Tüm Android işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.
Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:

Apk dosyasını indirmek için
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
basabilirsiniz.


Virüs Total için
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
Basabilirsiniz.

:not:

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.​
 
İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Katılım
4 Şub 2018
Mesajlar
757
Çözümler
234
Tepki puanı
464
Ödüller
7
Yaş
32
6 HİZMET YILI
teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.