Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Titanic

Ultra Üye
Katılım
1 Eki 2016
Mesajlar
1,560
Beğeni Puanı
319
Puanları
183
Yaş
25
Transformice hileleri,Transformice Hilesi,Transformice hile,Transformice hack,Transformice oyun hilesi,Transformice hacks,Transformice Hile 2017,Transformice hileleri 2017,Transformice uçma hack2"017,

TransFormice FlyHack (18.06.2017)

:özellik:
FlyHack (Uçma Hack)

:yazı:

Transformiceyi Yönetici Olarak Çalıştırın Ama Login De Bekleyin.
Sonra Oyunu Aşıga Alın Hileyi Yönetici Olarak Çalıştırın.
Selecionar Butonuna Tıklayın VeAçılan Pencerede Procuar Tıklayın
En Aşıgya İnin Orda Transformice.exe var Onu İşaretleyin Selecionar Tıklayın Sonra O Pencereyi Kapatın. 1 Sekmedeki NoLogin Tıklayın Oyuna Dönün

:calis:

Windows XP ÇALIŞIYOR
Windows Vista ÇALIŞIYOR
Windows 7 ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 8 ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 8.1 PRO ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 10 ÇALIŞIYOR


Tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.


:not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

:indir:
Turbobit İndirme Linki :
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
[4.6 Mb]

VirüsTotal :
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
 

emre160703

Onaylı Üye
Katılım
27 May 2016
Mesajlar
169
Beğeni Puanı
20
Puanları
218
Hilenin üzerinden uzun zaman geçtiği için şuan bağlantı kopukluğu yaşayabilirsiniz zaten tfm hilesi kolay kolay fixlenmez fixlendiyse eğer oyundan atar bağlantınız koptu diye :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt