Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TeknoHayduT

Dedektif Mithra
Kategori Mod
Beğeni Puanı
396
Transformice hileleri,Transformice Hilesi,Transformice hile,Transformice hack,Transformice oyun hilesi,Transformice hacks,Transformice Hile 2017,Transformice hileleri 2017​

Merhaba arkadaslar bugun sızlere verecegım hıle super bir hile.

:yazı:
:kullan:

Arkadaslar hile yapılısı çok basittir. ılk olarak transformiceyı açınız. daha sonra ıse hılemızı ypnetıcı olarak çalıstırınız. sıfrenızı fln gırınız ve hıleyı aktıf edınız. Bu kadar :)

:resim:

:özellik:

Oyunu direk bitirebilirsiniz.Noclip ve Fly hack var.

:calis:

Tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:not:

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

:indir:

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt