Transformice vip/survivor hack (kendi loaderiyle) 17.08.2019

slowhead

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6

Selamın aleyküm arkadaşlar. Kendim kodlamış olduğum transformice hile loaderini tanıtmak için buradayım. Mantık şudur: farklı forumlardan topladığım güncel ve çalışan hileleri sizlerle loader yoluyla güncel olarak paylaşıyorum. Hile şuanda çalışmaktadır fakat moderatörler görünce ban atmaktadır. Onun dışında ban yemezsiniz. İsterseniz bir arkadaşınızla veya proxyfier sayesine yan sekme açarak bir odaya şifre koyup sınırsız peynir kasabilirsiniz. Sorumluluk size aittir.

Bilgisayarınızın bitine göre programı indiriyorsunuz (win7,8,10 çalışır)
Dosyayı yönetici olarak çalıştırıyorsunuz
Kısa bir süre bekliyorsunuz ve size kurulum tamamlandı diye bir bildirim geliyor. Ona tamam diyorsunuz ve pc yeniden başlıyor
Açılınca masaüstündeki TfmLoaderden istediğiniz hileyi seçiyorsunuz ve oyuna girip tadını çıkarıyorsunuz :)

Not 1: Vip hackı çalıştırdığınızda reklam onayı isterseniz hemen altındaki butondan reklam onayına tıklıyorsunuz. Sağ tarafta bir kutu çıkıyor orda gösterilenleri yapıyorsunuz (max 30 sn sürer)

Not 2: Şaman hilesini çalıştırdığınızda normal transformiceyi açıyorsunuz (anti ban özelliği zaten var anti banı çalıştırmıyorsunuz aksi taktirde çalışmaz) ve oyuna giriş kısmında en üsttekini çalıştırıyorsunuz. Oyuna girdikden sonra sırasıyla diğerlerini açıyorsunuz

====SURVİVOR====

ŞAMAN HACK > Hızlı eşya koymanızı sağlar

ANTİ DRAG >Tüm eşyalardan daha ağır olmanızı sağlar

====VİP====

TELEPORT > F ye basarak ışınlanırsınız (basılı tutarsanız sürekli mausun ucunda olursunuz)

FLY > W ya basarak sınırsız zıplarsınız

EXPLOSİON > Bastığınız yerde patlama oluşturur (sp gibi). Sadece şamanken işe yarar

VİRAR GATO > Sizi kedi yapar

CONJURATİON > Sihir hilesidir. Mausla bastığınız yere sihir yapar(yol). Sadece şamanken başkalarında gözükür

HİDE/SHOW CHEESE > Peyniri gizlemenizi/göstermenizi sağlar

İNSTANT WİN > Kazanmanızı kolay hale getiren bir hiledir. X tuşuyla çalışır. 3 seçeneği vardır:
- CHEESE >Peynire ışınlanırsnız

- HOLE > Yuvaya ışınlanırsınız
-WİN > Direk kazanırsınız

DEATH MATCH > Spaceye bastığınız zaman altınızdan drag atan bir hiledir. Sadece şamanken çalışır

OBJECT CREATİON > Nesne yaratma hilesidir. Sadece siz şamanken çalışır. Mesafe gözetmeksizin eşya yaratabilirsiniz. 3 seçeneği vardır:
- CLOUD > T tuşunu kullanarak istediğiniz yere portal koyabilirsiniz
- PORTAL > T ve R tuşlarıyla farklı renklerdeki portalları istediğiniz yere koyabilirsiniz
- SPECİAL KEY > Alt tarafına girdiğiniz item kodlarıyla T ye basarak veya basılı tutarak o itemi istediğiniz yerde yaratabilirsiniz (item kodlarını deneyerek buluyorsunuz. 0 dan başlayın teker teker artırarak deneyin. Konun en altında ben bulduklarımı paylaşacağım)

SPEED > Hız hilesidir ve şaman olduğunuzda eşya koyarken veya yazı yazarken hareket edebilirsiniz. Hemen altındi bar kısmından hızınızı ayarlayabilirsiniz

İMMORTAL > Haritadan düşerseniz veya çok yükseğe zıplarsanız ölmezsiniz.

FARM HACK >Otomatik girme hackıdır. 4 seçeceği vardır. Altındaki bardan süreyi milisaniye olarak ayarlayabilirsiniz (en kısa giriş süresi 4900 milisaniyedir. Daha kısa sürede girmeye çalışırsanız fareniz ölür)
- Autowin >Direk olarak yuvaya girer

- Autowin+sha die > Direk olarak yuvaya girer ama şamansanız intihar eder
- Autodie > Otomatik olarak ölür

- Automove > Otomatik olarak hareket eder

BORN PERİOD > Oyun başlamadan önceki 3 saniye kilidini deaktif eder

JUMP HACK > Daha yükseğe zıplarsınız. Altındaki bardan mesafeyi ayarlayabilirsiniz (fly açıkken çalışmaz)

RATO LEVE > Sürtünmedir. Duvarlar ile aranızdaki sürtünmeyi ayarlar. Altındaki bardan seviyesini ayarlayabilirsiniz

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

32 bit üzerinde çalışıyorum
Not: Kaynak kodları aynı olup farklı işletim bilgisayarlarda derlendikleri için 64 bitte virüs bulmayıp 32 bitte bulmuş. Nedenini tam anlamadım ama araştırdım. Direk çalıştırılmayan bir kodlama diliyle yazdıkdan sonra exe ye derlediğim için programın kullandığı ağ kütüphanelerini virüs olarak görmüş.

Not: Eğer herhangi bir hata alan olur ise kısa sürede bana ulaşabilirler her türlü hallederiz. Heryerden yazabilirim
Gmail: [email protected]
İnstagram: ee.ertugrul
Facebook:

Yukarıda bahsettiğim item kodları

23 bomba
24 sp
25 ok
26 mavi
27 turuncu
28 balon
33 kuş
34 kartopu
35 ok
39 elma
40 koyun
45 buz kalas
46 çikolata kalas

Son düzenleme:

EMNCNSLMZ

Bir Escobar Değildik Ama Bizde Sevdiklerimiz İçin
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
eline sağlık kardeşim
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

bu update ettıkden sonra %100 de kalıyor devam etmıyor daha

Son düzenleme:

slowhead

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
eyvallah akrdeşim beklemedeyım sıldım bende sımdı
Tamamdır kardeşim artık direk programı değilde dizini açıyor ordaki vipi açıyorsınuz sorunu bende farkettim ama şuan sorunsuz çalışıyor keyifli oyunlar dilerim

Rica ederim

eyvallah akrdeşim beklemedeyım sıldım bende sımdı
İlk indirdiğin dosyayı bir kere daha açman yeterli olacaktır güncellenmesi için

EMNCNSLMZ

Bir Escobar Değildik Ama Bizde Sevdiklerimiz İçin
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Tamamdır kardeşim artık direk programı değilde dizini açıyor ordaki vipi açıyorsınuz sorunu bende farkettim ama şuan sorunsuz çalışıyor keyifli oyunlar dilerim

Rica ederim

İlk indirdiğin dosyayı bir kere daha açman yeterli olacaktır güncellenmesi için
hemen deniyorum

oldu kardeşim eline sağlık tekrardan...

ban yeme olasılığı nedir

bide hile bende ingilizce bunu türkce yapma varmıdır

Son düzenleme: