Tribün Besteleri Spotify

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşmez Kalkmaz Bir Allahtır Uyan
Süper Üye
13 Haz 2021
896
7
164
Ödüller
2
eyw bro aramaya gerek kalmadı tek tek

Sana gülüm demem gülün ömrü az olur
Süper Üye
3 Mar 2018
661
1
37
Ödüller
4
Gonya :)
Gamzeli yarimdin benim hayatımdın herşeyimdin beni bırakıpda gittin hayatımıda mahvettin haftalarca koştun peşimden sonunda kanıma girdin sen beni kendine bağlamışken sonra bırakıp gittin neden hani verilen onca sözler yalanmış hepside meğer sonunda yıkıldı gitti senle ilgili tüm hayaller seninle ben evlenecektim semtimede yerleşecektim beni bırakıpta gitmeseydin annemin beklediği gelindin o tatlı gülüşünü yanağındaki gamzeleri bana attığın tripleri unutamam asla ben seni unutamam ben seni asla bunu aklından çıkarma içimden gelmiyerek olsa mutluluklar dilerim sana herşey gönlünce olsun dilerim mutlu olursun kaybeden yine sado olsun güzelim canın sağolsun SAĞOLSUN

Süper Üye
14 Ara 2015
912
24
79
Ödüller
6
insanların nasıl aradığı şey olduğunu çözemesem de çok güzel olmuş ellerine sağlık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.