• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Tüm Dword Team Yetkilileri İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeliRom

Üye
Beğeni Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Geçtiğimiz 1 Ay İçerisinde memoryhackers.org Adresinde Dword V.i.P Hackı Gördüm Ben Etrafda Milletin Dandik dundik Hilelerini Kullanıyordum Daha Düne Kadar Şimdi İse Gerçek Bir Hile Görmüş Olduk ve Sizi Sabahlara Gecelere Gündüzlere Kadar Kandıran Vb.Net Lamer Forumlarına Aldamayın Eğer Gerçekten Bir Hile Görmek İstiyorsanız Buyurun Size Dword hack Hileyi Karalayanları Allah Islah Etsin 1 Aydır Oynuyorum NE Ban Ne Bişi Oldu Teşekkürler I Dword Team

Bu Arada Dword Teama Mobil Odeme İle Bagis Mumkunmu ?

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,696
DeliRom' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar Geçtiğimiz 1 Ay İçerisinde memoryhackers.org Adresinde Dword V.i.P Hackı Gördüm Ben Etrafda Milletin Dandik dundik Hilelerini Kullanıyordum Daha Düne Kadar Şimdi İse Gerçek Bir Hile Görmüş Olduk ve Sizi Sabahlara Gecelere Gündüzlere Kadar Kandıran Vb.Net Lamer Forumlarına Aldamayın Eğer Gerçekten Bir Hile Görmek İstiyorsanız Buyurun Size Dword hack Hileyi Karalayanları Allah Islah Etsin 1 Aydır Oynuyorum NE Ban Ne Bişi Oldu Teşekkürler I Dword Team

Bu Arada Dword Teama Mobil Odeme İle Bagis Mumkunmu ?
Yorumun için teşekkürler , Mobil ödeme ile bağış şuan için mümkün değil.
Yakında mobil ödeme ile ilgili duyuruları yayınlarım.

emrex14

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
CauS - Nader11ndeu - MaskelıHılecı - İoz 

<3 

THANK YOU

DWORD TEAM...

İYİ FORUMLAR...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt