baXen

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,238
Ödül Puanları
273
Türk Yapımı Twitter; Yazbee

:yazı:

Merhaba dostlarım, ben baXen
Forumda böyle bir uygulamanın eksik olması dikkatimi çekti ve bende konusunu açayım dedim.
İlk Türk yapımı sosyal medya olabilir "Yazbee"
Günümüz Twitter'ından pek fazla farkı bulunmamakta.
Hatta aynısı bile diyebiliriz. Tabii biraz daha farklısı.
İstediğiniz gibi gönderi paylaşabilir, etiketleri kullanabilir, konum kullanabilir, profilinizi düzenleyebilirsiniz.
Bende size bu güzel uygulamayı tanıtıyorum.

:kullan:

IOS veya Android sürümü için indirebilir veya internet sitesinden kayıt olup giriş yapabilirsiniz.
İlk giriş yapmanızda size profilinizi düzenlemeniz için bir sayfa veriyor. Buradan profilinizi düzenleyiniz.
"Kategoriler" bölümünden istediğiniz konuları takip edebilirsiniz. (Ör. Müzik, Teknoloji, Haber, Siyaset)
"Güncel Başlıklar" bölümünden en çok hangi etiketlerin kullanıldığını ve gündemi görebilirsiniz.
Mobil için sağ altta bulunan arı iconuna tıklayarak gönderi paylaşabilirsiniz. Bilgisayar için en üstte belli bir şekilde yer verilmiştir.
Ana sayfayı yenileyerek takip ettiğiniz kategorilere atılan gönderileri güncel olarak görebilirsiniz.

:özellik:

Görsel, video ve metin paylaşma.
Kategoriler üzerine takip sistemi.
Güncel başlıklar ve trendler.
İstediğiniz kategorilere gönderi paylaşma.
Başkalarının profilinde neleri beğendiğini görme.
Repost(Retweet) sistemi.
Postlara(Gönderilere) beğenme/beğenmeme butonları.
Hızlı ana sayfa yenileme.
Gizli hesap özelliği.
Özel mesaj(PM/DM/ÖM) özelliği.
Gönderi istatistiklerini görme.
Hızlı "bildirimler" butonu.
Mobil cihazlar için koyu tema özelliği.

:resim:

Screenshot_20190722-143250-.png
Screenshot_20190722-143403-.png
Screenshot_20190722-143331-.png

:indir:

İnternet Sitesi için: TIKLA!
Play Store'dan: İNDİR!
App Store'dan: İNDİR!
Buralarda(App/Play Store) önce program kontrol edilir. Güvenli ise paylaşımı onaylanır. Yani virüs bulunmamaktadır.​

SkyNorth

yıllardır canlı taklidi yapıyom aw
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
180
Ödül Puanları
43
Türkiye'nin ilk ve en iyi sosyal medyası Yazbee
Tiwitır kullanan vaTan hayİnİdiR leN

loFt

PİLOT
Banlı Üye
Beğeni Puanı
1,444
Ödül Puanları
213
Güzelmis kullanilir helal

yiitgven7s

JAVA
Süper Üye
Beğeni Puanı
59
Ödül Puanları
478
Cidden utanmadan böyle bir programı çıkarmışlar mı ? twitter'in aynısı bu.. Diğerlerinden farkımız olsun diyoruz yaptığımız işe bak biraz daha benzetseler copy paste diyeceğim yazık..

baXen

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,238
Ödül Puanları
273
Eline sağlık nerelerdesin be knk
Teşekkürler, profilimde ki son durumu okur isen anlarsın.
Türkiye'nin ilk ve en iyi sosyal medyası Yazbee
Tiwitır kullanan vaTan hayİnİdiR leN
Yakında kendi oksijenimizi üretip onu kullanacağız. Dünyadan yararlanan vatan hainidir! :d
Cidden utanmadan böyle bir programı çıkarmışlar mı ? twitter'in aynısı bu.. Diğerlerinden farkımız olsun diyoruz yaptığımız işe bak biraz daha benzetseler copy paste diyeceğim yazık..
Aslında hafif bir göz geçirince farklar bariz bir şekilde ortada duruyor. Zaten programın çıkışı "Türk Twitterı" diye çıktı. Gidip farklı bir şeyler yapamazlardı herhalde.
Bunların yapımı kolay işlerde değil. Lafta konuşması kolay, birde arkada yapılırken yaşananları düşünmek gerek.
Benim hep kullandığım bir şey vardır. Önce kendime "Ben olsam daha iyisini yapabilir miyim?" diye sorarım. Yapamazsam saygı duymak zorundayımdır.

SkyNorth

yıllardır canlı taklidi yapıyom aw
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
180
Ödül Puanları
43
Teşekkürler, profilimde ki son durumu okur isen anlarsın.

Yakında kendi oksijenimizi üretip onu kullanacağız. Dünyadan yararlanan vatan hainidir! :d

Aslında hafif bir göz geçirince farklar bariz bir şekilde ortada duruyor. Zaten programın çıkışı "Türk Twitterı" diye çıktı. Gidip farklı bir şeyler yapamazlardı herhalde.
Bunların yapımı kolay işlerde değil. Lafta konuşması kolay, birde arkada yapılırken yaşananları düşünmek gerek.
Benim hep kullandığım bir şey vardır. Önce kendime "Ben olsam daha iyisini yapabilir miyim?" diye sorarım. Yapamazsam saygı duymak zorundayımdır.
zulu mantığı işte. Adamlar safranbolu diye harita çıkarmışlar, map dust 2 ile aynı. Sadece kaplamaları farklı. Bu da öyle bir şey. :D
Ama tebrik etmek lazım tabii, ilk sosyal medya uygulamamız. Da kitlesi kaç olur tam bir muamma....

baXen

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,238
Ödül Puanları
273
zulu mantığı işte. Adamlar safranbolu diye harita çıkarmışlar, map dust 2 ile aynı. Sadece kaplamaları farklı. Bu da öyle bir şey. :D
Ama tebrik etmek lazım tabii, ilk sosyal medya uygulamamız. Da kitlesi kaç olur tam bir muamma....
Benim gördüğüm karadı ile kitlesi şuanlık 20+ civarlarında. Henüz kanser kitle keşfetmedi. Umarım etmezde. :)

yiitgven7s

JAVA
Süper Üye
Beğeni Puanı
59
Ödül Puanları
478
Kendin diyorsun türk twitter'i diye benim anlatmak istediğim farklı fikirler oluşturmak ben zaten kendim bunu yaparım demiyorum. Fikir üretmezsek ne gelişiriz ne'de birşey üretebiliriz. Zaten yazılım kısmında lafım yok ama fikir aynı.

Üst Alt