Twitch Sahte Prime Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreaga35

Üye
Beğeni Puanı
0
Arkadaşlar internette çeşitli videolar gördüm sahte kredi kartı, sahte adres, sahte eposta ile amazon kurup twitch prime yapıyolar . Ben de yapayım dedim . Yaptıktan sonra biraz araştırma yaptım bu kredi kartları gerçek kredi kartlarıymış . Ben de amazondan iptal edicektim bir baktım hesaba girilmiyor . Bu işin altından nasıl çıkarım ? Bir tehlikesi varmı ? Yardımcı olursanız sevinirim .

peşto333

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
4
ben 3 tane sahte kredi kartıyla açtım tehlikeli ve yasal değil hakkında dava açabilir kart sahibi

HzLorenz

Ben onun gülüşüne öldüm o benim ölüşüme güldü
Ultra Üye
Beğeni Puanı
567
Bende Denedim 1 Yıl önce hiç bişey yok o videolarda gerçek deil hepsini dene yine olmaz yani kısacası korkma sıkıntı çıkmaz

The Originals

Herkesin menfaatince kankisin bu hayatta.
Ultra Üye
Beğeni Puanı
615
Bak kardeş ip adresi yada mac adresinde bulurlar hertürlu mahkeme giderse ama icinden herhanbir ucret harcadiysan bulurlar dava acalar ama herhangi bir ucret cekmetiyse sorun yok zaten 7 gun sonra çikar meydana

emreaga35

Üye
Beğeni Puanı
0
Bak kardeş ip adresi yada mac adresinde bulurlar hertürlu mahkeme giderse ama icinden herhanbir ucret harcadiysan bulurlar dava acalar ama herhangi bir ucret cekmetiyse sorun yok zaten 7 gun sonra çikar meydana
30 günlük deneme sürümü başlattım , birşey satın almadım . 30 gün sonra kart gerçek birininse satın alma için onaylama falan istemez mi zaten ?

HzLorenz

Ben onun gülüşüne öldüm o benim ölüşüme güldü
Ultra Üye
Beğeni Puanı
567
O girdiğim kart numarası gerçek birinin olma ihtimali yok mu yani ? Kesin olarak güvenmek istiyorum yoksa rahat uyuyamam.
Gerçek biri veya değil ama rahat rahat uyu 1 yıldır yaptım hiçbiri olmadı demek istediğim hiçbişey olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SPAM MESAJ YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, eyw, sağol , çok iyi, alskdlas, calışıyor, mersiiii vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler , teşekkürler gibi!
  • Spam mesaj atan görür iseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!
  • Daha önceden yazılmış yorumları yazmak yasaktır
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır
  • Bilginiz olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar kesinlikle yasaklanacaktır!
  • YASAKLANAN ÜYELİKLER HİLELERİMİZİ KULLANAMAYACAK!

Üst Alt