Twitch Sahte Prime Hakkında

emreaga35

Üye
Beğeni Puanı
0
Ödül Puanları
208
Arkadaşlar internette çeşitli videolar gördüm sahte kredi kartı, sahte adres, sahte eposta ile amazon kurup twitch prime yapıyolar . Ben de yapayım dedim . Yaptıktan sonra biraz araştırma yaptım bu kredi kartları gerçek kredi kartlarıymış . Ben de amazondan iptal edicektim bir baktım hesaba girilmiyor . Bu işin altından nasıl çıkarım ? Bir tehlikesi varmı ? Yardımcı olursanız sevinirim .

peşto333

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
4
Ödül Puanları
458
ben 3 tane sahte kredi kartıyla açtım tehlikeli ve yasal değil hakkında dava açabilir kart sahibi

HzLorenz

[ EmineBulut ] [ Susamam ]
Ultra Üye
Beğeni Puanı
478
Ödül Puanları
633
Bende Denedim 1 Yıl önce hiç bişey yok o videolarda gerçek deil hepsini dene yine olmaz yani kısacası korkma sıkıntı çıkmaz

emreaga35

Üye
Beğeni Puanı
0
Ödül Puanları
208
Bende Denedim 1 Yıl önce hiç bişey yok o videolarda gerçek deil hepsini dene yine olmaz yani kısacası korkma sıkıntı çıkmaz
O girdiğim kart numarası gerçek birinin olma ihtimali yok mu yani ? Kesin olarak güvenmek istiyorum yoksa rahat uyuyamam.

The Originals

Herkesin menfaatince kankisin bu hayatta.
Ultra Üye
Beğeni Puanı
610
Ödül Puanları
213
Bak kardeş ip adresi yada mac adresinde bulurlar hertürlu mahkeme giderse ama icinden herhanbir ucret harcadiysan bulurlar dava acalar ama herhangi bir ucret cekmetiyse sorun yok zaten 7 gun sonra çikar meydana

emreaga35

Üye
Beğeni Puanı
0
Ödül Puanları
208
Bak kardeş ip adresi yada mac adresinde bulurlar hertürlu mahkeme giderse ama icinden herhanbir ucret harcadiysan bulurlar dava acalar ama herhangi bir ucret cekmetiyse sorun yok zaten 7 gun sonra çikar meydana
30 günlük deneme sürümü başlattım , birşey satın almadım . 30 gün sonra kart gerçek birininse satın alma için onaylama falan istemez mi zaten ?

HzLorenz

[ EmineBulut ] [ Susamam ]
Ultra Üye
Beğeni Puanı
478
Ödül Puanları
633
O girdiğim kart numarası gerçek birinin olma ihtimali yok mu yani ? Kesin olarak güvenmek istiyorum yoksa rahat uyuyamam.
Gerçek biri veya değil ama rahat rahat uyu 1 yıldır yaptım hiçbiri olmadı demek istediğim hiçbişey olmaz.

xcagrihd

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
16
Ödül Puanları
208
Siteye giriş yaptığın ip ve farklı şekli bulabilirler kardeşim

Üst Alt