Twitch Sahte Prime Hakkında

#Telebaytix

Deity is always here
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
74
Ödül Puanları
228
Gerçek biri veya değil ama rahat rahat uyu 1 yıldır yaptım hiçbiri olmadı demek istediğim hiçbişey olmaz.
30 günlük deneme sürümü başlattım , birşey satın almadım . 30 gün sonra kart gerçek birininse satın alma için onaylama falan istemez mi zaten ?
Yanlış yönlendirme sana bir şey olmadıysa başkasına da olmaz diye mantık yok kredi kartı live bir cc ise yanı canlı kullanılabilir birinin üstüne ait ise kredi kartından çektiğin miktarın önemi yok 1 kuruş çeksen bile izinsiz karttan işlem yapılmış sayılıyorsun o ortalıkta gezen ccler ise kullanılmış ölü cclerdir yani bir başkası kullanıyor ship geçiyor ve başkasının üstüne kalsın diye forumlarda çeşitli sitelerde yayınlıyor ve eğer bir mahkeme kağıdı gelirse suç 2 ye bölünüyor o yüzden 30 gün deneme başlattım demişsin hesaba girebilirsen o denemeyi iptal et 30 gün sonunda içinde ücret kesicek çünkü eğer kart sahibi şikayet ederse sıkıntıya düşersin cc işleri sıkıntılı işlerdir genç yaşınızda başınızı belaya sokmayın uzak durun illa ben yapacağım diyorsanız log tutmayan vpnler internet kafelerde ship geçin ama benden size bir abi tavsiyesi asla ama asla uğraşmayın çünkü bu işler video izleyerek yapılacak bir şey değil, iyi forumlar.

KusursuzHacker

♥ Kusursuz ♥
Süper Üye
Beğeni Puanı
350
Ödül Puanları
183
yaw hiç bir şey olmuyor çalıntı kredi kartı değil onlar sorun yok o yüzden.

OYUNcuuu!!!

Özel başlık mı O ne yeniliyo mu
Ultra Üye
Beğeni Puanı
408
Ödül Puanları
183
çok sakat iş benim gibi prime la abone ol asdhashdas

Üst Alt