ufak bir öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
merhaba arkadaşlar konuyu fazla uzatmadan başlıyorum istek mi dersiniz önerimi dersiniz artık nasıl derseniz..

1- ayarlanan itemlerin gitmemesi için bir save işlemi getirirsek bence güzel olur
2- mermi sınırsız fakat jarjör degiştirme olayını kaldırırsak jarjör degiştirmeden kullanım gibi
3- ismini vermicem bilenler bilir ücretli bir hile var onda insanları oyundan atma özelligi var bizde onlara karşı oyundan atılmama özelligi getirsek bence güzel olur
4- envanter hack'e isim degiştirme itemini'de getirirseniz bence iyi olur isim degiştirdigimizde banlanma riskini düşürmüş oluruz
5-arada karşılastıgım bi durum var bazen oyundayken direk oyun kapanıyor hile dahil artık oyundanmıdır hileden midir pc'denmidir onu çözemedim karşılasan veya bu durumun neden oldugunu bilen varsa yazabilirse sevinirim..! aklıma gelenler bunlar teşekkürler ..!

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
kımsenın ilgilisini, cekmemiş anlaşılan :)

Üye
7 HİZMET YILI
Anlaşılan wolftü hakkında öneriler bunlar. sana katılıyorum, en azından isim değiştirme olsun hatta yenilikler bekliyorum ben karambit legend pro 10.yıl silahları karakterleri filan geldi oyuna ama wolftü hack bi türlü güncellenmedi

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Anlaşılan wolftü hakkında öneriler bunlar. sana katılıyorum, en azından isim değiştirme olsun hatta yenilikler bekliyorum ben karambit legend pro 10.yıl silahları karakterleri filan geldi oyuna ama wolftü hack bi türlü güncellenmedi
güncellemesi gerek.. bencede bakalım daha yazan olmadı

Süper Üye
6 HİZMET YILI
wolftü ile ilgilenilmiyor şuan yeni oyunlara ve Ros'a odaklanılmış durumda forumu yakından takip ediyor iseniz açıklamalarıda yapıldı. İlerisi için belki bir güncelleme getirebilirler ama şuan için şahsen geleceğini sanmıyorum ben.

Üye
7 HİZMET YILI
wolftü ile ilgilenilmiyor şuan yeni oyunlara ve Ros'a odaklanılmış durumda forumu yakından takip ediyor iseniz açıklamalarıda yapıldı. İlerisi için belki bir güncelleme getirebilirler ama şuan için şahsen geleceğini sanmıyorum ben.
Eh Bu Mesajı Çıktığı Gibi Okudum Ama Orda DWORD Vip İle İlgili Konuşulmuştu Bu İse Dword Reborn Yani Gelirse Hileyi Kullananların Sayısı Artacaktır. Kesin Söyleyebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.