Unity ile yapılmış İnanılmaz Grafik Demosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DemonSamurai

This is a story about good
Ultra Üye
Beğeni Puanı
3,959
Unity gerçekten güzel bir oyun motoru hemde böyle grafikleri bu denli gerçekçileştirilebildiğine bakarsak gelecekte Unity için iyi haberlerimiz var diyebiliriz . Gerçekten ilk birkaç dakikamı gerçek olmadığına inanamıyorum diye düşünerek geçirdim . Malum böylesine güzel grafiklere grafikler kadar güzel bir bilgisayar lazım ve gamerlar olarak bu grafiklere hazır bilgisayarlarımız olmadığını rahatça söyleyebiliriz ve ne yazıkki dolar 7 TL yani özellikle teknolojiyi geriden takip etmek zorunda olduğumuz için Türk gamerlar olarak bu tarz oyunlar için söyleyebileceğim tek şey '' Hayaller paris ''

DemonSamurai

Ultra Üye
Beğeni Puanı
3,959

Aorsien

I'll be fine ♥
Süper Üye
Beğeni Puanı
179
Bence başlığı "Unity ile yapılmış İnanılmaz Grafik Demosu" olarak değiştir. Hoş konu.

Crystal

Griffin Premium
Beğeni Puanı
843
Aga bu tür grafikleri unreal engine ile yıllardır görüyoruz zaten. Sanıldığının aksine videodaki gibi gezinti yapmak için de öyle sağlam pc olmasına gerek yok. Bende ortalama bir pc var ama unreal engine ile böyle bir ortamda videodaki gibi gezebiliyorum. Tabi program içerisinde

DemonSamurai

Ultra Üye
Beğeni Puanı
3,959
Aga bu tür grafikleri unreal engine ile yıllardır görüyoruz zaten. Sanıldığının aksine videodaki gibi gezinti yapmak için de öyle sağlam pc olmasına gerek yok. Bende ortalama bir pc var ama unreal engine ile böyle bir ortamda videodaki gibi gezebiliyorum. Tabi program içerisinde
Ama biz Unity'den bahsediyoruz
Unity ile yapılmış en iyi Grafik Demosu diyebilirim
Ben grafiklerin gerçek olmadığına inanmak için 1 dk harcamak zorunda kaldım
Aga bee efsaneymiş
Aga b bunu açacak pc dolar üzerinden hesaplasan yak yak yak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt