Ünlü rapçi Ezhel tutuklandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
6
Müzik dünyasında Ezhel adıyla tanınan Serkan İpekçioğlu'nun neden tutuklandığı belli oldu. Ezhel'in bazı şarkılarında uyuşturucu kullanımına teşvik ettiği gerekçesiyle göz altına alınmasının ardından savcılık tarafından başlatılan soruşturma sonrasında cezaevine gönderildiği öğrenildi. Hürriyet'in haberine göre emniyette hakkındaki suçlama ile ilgili sorgulanan İpekçioğlu, adliyeye sevk edildi. Savcılıkta da sorgulanan İpekçioğlu, tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye çıkarıldı. Nöbetçi mahkeme İpekçioğlu'nu, "Uyuşturucu kullanımını özendirmek ve kolaylaştırmak" suçlamasıyla tutuklayarak cezaevine gönderildi.

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
ohhh misss

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Polisten kaçamadı :/

Uzman Üye
Ödüller
6
Rap yaptığını sanan bir rapçiydi zaten.
Boş yapmaktan başka anladığı pek bir şey yok.

Süper Üye
Ödüller
6
rapçi sanıyordu kendini. iyi olmuş en azından ergenlerden kurtulacağız.
Sokakta gördüğüm 17 yaşındaki bir arkadaşımı Ezhel dinlerken gördüm o günden beri sevmem kendisini

Seçkin Üye
Ödüller
5
Ayni durum bendede oldu ama ifademi aldılar kanıma baktılar sigara çıktı ama beni bıraktılar ztn bende bıraktım ondan sonra :)

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Ne yapıldıysa o eğer haklı bir gerekçe varsa tutuklamaları normaldir.

Onaylı Üye
Ödüller
7
Serkan değil Sercandır o Serkan olsa duramazsın

Seçkin Üye
Şurda kötü yorum yazanların hepsi ezhelin en az 1 şarkısını ezbere biliyodur ben seviyorum bnce saçmaydı nedeni tutuklanma şarkıda esrar diyor diye saçma bence
Angara ayazı ruhumu geser!

Seçkin Üye
Ödüller
5
Şurda kötü yorum yazanların hepsi ezhelin en az 1 şarkısını ezbere biliyodur ben seviyorum bnce saçmaydı nedeni tutuklanma şarkıda esrar diyor diye saçma bence
Ama eyer kanında uyuşturucu çiktiysa ztn hepisten çikamaz ve ezhel deyil contra qarizma rap dinliyorum :)

Süper Üye
Ödüller
6
sadece bir kaç replik biliyorum sosyal medyadan dolayı

for a Dream
Seçkin Üye
Ödüller
6
hiçde sevmezdim iyi olmuş

İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Ödüller
16
Sosyal
sevmiyorum diyenlerin interner geçmişine bakarsak hepsi izlemiş dinlemiştir insanlar hata yaptığı gibi hemen kötüleme cabasındasınız. heijan ve muti de tutuklanmıştı ama bişe bulamayınca bıraktılar ve tutuklandığındada dinleyenler de aynı siz gibi sevmem iyi olmuş gibi şeyler dediler ve çıktıktan sonra bişe bulunamayınca başka bir yerde seviyorum diye yazanlar gibisiniz

ezhel'i tebrik ediyorum seviyorum ve başarılı olarak görüyorum

Süper Üye
Ödüller
6
Diğerlerini bilmem ama ben sadece 1 defa arkadaş zoru ile ülkemin tadı dinledim. Sonrasında ise garip geldi bir daha dinlemedim.
Fakat bu gibi saçma sözler kullanması bana cazip gelmedi, çoğu sözlerin ergen kitleye hitap ettiğini düşünüyorum. Saygılar...

Uzman Üye
Ödüller
6
sevmiyorum diyenlerin interner geçmişine bakarsak hepsi izlemiş dinlemiştir insanlar hata yaptığı gibi hemen kötüleme cabasındasınız. heijan ve muti de tutuklanmıştı ama bişe bulamayınca bıraktılar ve tutuklandığındada dinleyenler de aynı siz gibi sevmem iyi olmuş gibi şeyler dediler ve çıktıktan sonra bişe bulunamayınca başka bir yerde seviyorum diye yazanlar gibisiniz

ezhel'i tebrik ediyorum seviyorum ve başarılı olarak görüyorum
Dostum iyi diyorsun da izlemesek kötü olduğunu nasıl anlayacağız?
İzlemişiz demek ki eleştiriyoruz.

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
22
Evet, şarkı sözlerinde uyuşturucu olması başka, gençleri uyuşturucuya yöneltmek başka. Torbacıdan bir farkı kalmıyor adamın :) Umarım Jagged de tutuklanmaz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.