• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Uzaktan yardım programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By ŞaHaNe

ÖLÜM ÖLÜM DEDİĞİN NEDİR Kİ GÜLÜM
Efsane Üye
Katılım
26 Şub 2016
Mesajlar
7,718
Beğeni Puanı
2,372
Yaş
22
Selamü Aleyküm değerli forum üyeleri sizlere Team Viver i anlatacağım program nedir ? Ne işe yarar gibi olayları size anlatacağım 

 
Bu program, başkalarının bilgisayarına bağlanıp masaüstü dahil her şeyi görmenize, karşı bilgisayarı tamamen sorunsuzca kullanmanıza imkan verir. Programın amacı başkalarına göstereceğiniz birşey oldugunda ve ya başkaları size birşey gösterirken anlatıp uzatmktansa daha hızlı şekilde göstermenize imkan verir. Lisanslı sürüme geçmeden, ticari olmadığı sürece sorunsuzca kullanabilirsiniz. Mükemmel bağlantı programını çoğu webmaster’ın bildiğini, kullandığını biliyorum. Yazımızdada genelde anlamayan, öğrenmek isteyen kişilere destek vermeyi amaçladım. Zaten sitesinden türkçe yayın yapıyor, kendini anlatıyor fakat ben yinede açıkmakta fayda var düşüncesiyle yazımı yazdım.


Baskasının bilgisayarına bağlanmam için neler yapmam gerekir ?
Programın amacı, başkalarının bilgisayarınıza bağlanması yada sizin başkalarının bilgisayarına bağlanmasıdır zaten. Bunu yapmak için size (bilgisayarınıza) özel hazırlanmıs (ID) numarasını kullanacağız. ID ve sifreniz ile, yada başkasının bilgisayarına bu bilgiler ile giriş yapabileceğiz.
‘Bağlantıyı bekle’ bölümündeki bilgiler size ait olup, başkasının bilgisayarına nasıl bağlanacağınız alt tarafta anlatılmıştır.

Bağlantı kurma : Bağlanacağınız kişinin ID ve sifre bilgilerini alarak öncelikle ID’im ” Bağlantı kur ” bölümüne girelim. Ardından karşımıza cıkan kutuya Şifremizi girelim ve bağlanalım. Bağlantı kurmak çok basit, kolaydır. Görüldüğü gibi zaten. Karşı tarafın bilgisayar hızına göre, program depolaması ve masa üstü doluluguna göre kasmalar meydana gelecektir. Bu normaldir ve programı açıp, kapattıkca hızlanacaktır.

Daha hızlı, kolay dosya aktarımı yapabilirsiniz.
Yine teamviewer programının bir özelliği olan bu yolla, başkasının bilgisayarından size, sizden başkasına kolay dosya aktarımı yapabilirsiniz. Bunun için bağlanmadan önce butonlarda ” Dosya aktarımı ”na tıklamanız gerekmektedir. Yine ID ve sifre yardımıyla bağlanacaksınız.

Dosya aktarımı için karşı bilgisayar size değil, siz karşı bilgisayara gidiyorsunuz. Ardından izin alıp, dosyaları seçip kendi bilgisayarınızda ” Masaüstü ” ne tıklayıp atabilirsiniz. Dosyalar hızlı gelmektedir.

TeamViewer Programını Öneriyoruz.
” İndirin, bilgisayarınızın bir köşesinde dursun ” diyebileceğim tek programdır. Program yeni çıkmadı, bende yeni keşfetmiyorum zaten. Ama bilgisayar kullanan herkesde mutlaka olması gereken birşey bana sorarsanız. Er geç insanın işine yarıyor. Ben insanlara yardım ederken, bişey gösterirken felan hep bu programı indirmelerini söylerim.

Ücretlimidir, Ne kadardır ?
Hayır, Kesinlikle ÜCRETSİZ. Tam sürümünü indirebiliyorsunuz. 30 Gün, 15 gün gibi deneme paketi yok. Fakat ticari işlerinizde programı kullanmanıza izin verilmiyor. Kurallarında yazdığı gibi Ticaret için ASLA kullanılmamaktadır. Kurallara uymadığımız taktirde gerekli cezalara tabi tutuluyoruz. Lisanslı sürümünü programı indirdikten sonra yada bu sayfadan satın alabilirsiniz.

Özellikler:
* Yükleme yapmadan uzak masaüstü erişimi.
TeamViewer ile internet bağlantısı sayesinde dünyanın her hangi bir yerindeki bir bilgisayara başka yükleme yapmadan ve güvenlik duvarı sorunu çıkarmadan erişim yapabilirsiniz.
* Dosya Transferi
TeamViewer bilgisayarınızdaki dosyaları karşı taraftaki bilgisayara yollayabilir yada karşı taraftan kendi bilgisayarınıza dosya taşıyabilirsiniz.
* Güvenlik Duvarının arkasından çalışır
Bir çok uzak masaüstü yazılımı güvenlik duvarları yüzünden erişim güçlükleri çeker. Ancak TeamViewer ile endişe etmeye gerek yok. Çünkü TeamViewer güvenlik duvarı arkasından çalışarak bağlanılacak bilgisayara bağlanmanın yolunu buluyor.
* Yüksek Güvenlik Standardı
TeamViewer Oldukça güvenli bir çözüm ortağıdır. Güvenlik kanalları RC4 kodlamaları ile korunmaktadır. RC4 kodlamaları https/SSL ile aynı güvenilirliğe sahiptir.
* Yüksek performans LAN bağlantısı hızı ile internet üzerinde erişim imkanı sunar.


Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!


Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için! 
 

By ŞaHaNe

ÖLÜM ÖLÜM DEDİĞİN NEDİR Kİ GÜLÜM
Efsane Üye
Katılım
26 Şub 2016
Mesajlar
7,718
Beğeni Puanı
2,372
Yaş
22
Bakmanız i şiddetle tavsiye ediyorum
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt