Uzaylılar ve diss to NASA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
7
Bu NASA'nın bilim insanlarını anlamıyorum moruk evrende yaşanabilir bögle ve yaşama uygun olmayan bölge diye yörünge yerleri varmış belki o yörüngeler insan yaşamı için uygun değil ancak uzaylılar için uygundur biz uzayda insan değil uzaylı arıyoruz .

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Adam sonunda isyan etti :D

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Çok haklısın adamım benide gaza getirdin hadi nasayı heçkleyelim gizli bilgilerini çalıp dünyaya açıklayalım

Uzman Üye
Ödüller
4
Dostum Nasadaki insanları gerçekten küçümsemeyin adamlar çalışıyor işte

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
MORUQ BİDE HEÇKIR MASQELERİ VARDI YA ONDANDA TAKALIM .
Haqlısın MqRuQ ondanda takalım az kalsın unutuyordum
Ben hacklemeye başlıyorum
giphy.gif

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Sen hala dosyalarımı çekiyordun
OD329P.jpg

Süper Üye
Ödüller
6
mOruQ heçkırım başa belayım anatabiliomuyum. NASA ne yhaa 2 dk ya inDeX baSarIm mORUq

♥ Kusursuz ♥
Banlı Üye
bence uzaya hiç gidilmedi

Onaylı Üye
Aynen var YouTubede hep NASA hakkında kaynı youtube çalkalanıyo bu davayla :)

Üye
Ödüller
4
NASA Ne Yapar (en azından bugüne kadar neler yaptı):
1- Yeni dogmus bebeklerin vucut isisini almak icin kullanilan kulak termometreleri uzay arastirmalari sirasinda ortaya cikmisti ve ilk olarak nasa tarafindan kullanilmisti.
2- Beynin 3d imajini cikartabilen ve beyin ameliyatlarini 10 kat daha kolay hale getiren endoskopi cihazi nasa'nin yardimiyla gelistirildi.
3- Nasa'nın uydu teknolojisi sayesinde afrika basta olmak uzere yillardir kuraklik ceken bir cok bolgede yeralti sulari kesfedildi ve milyonlarca insanin susuz kalmasinin onune gecilmis oldu.
4- Kablosuz Aletler: İlk kablosuz aletler, Ay yüzeyinde kullanılmak için tasarlanan delgi ve vakum aletleriydi.
5- Mikroçip: Modern mikroçiplerin atası Apollo’nun yön bilgisayarında kullanılmıştı.
6- Joystick: Bilgisayar oyunlarının olmazsa olmazı joystickler ilk olarak Apollo Ay Aracı’nda kullanıldı.
7- Mayo: Speedo tarafından geliştirilen ve yüzücülere haksız avantaj sağladığı için yasak getirilen özel mayolar, NASA’nın uzay araçlarında sürtünmeyi engellediği teknoloji ile aynı prensiplere sahip.
Daha onlarcası İnsanlığın faydasına NASA tarafından sunulmuştur.

:D
Süper Üye
Ödüller
6
NASA da kimmiş bizim havada asılı kalan Sabri varken heyt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.