VAC Dalgası Hakkında (VacNET)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
13
Sosyal
8 HİZMET YILI
Arkadaşlar, öncelikle merhaba. Ben Cylops.
Şimdiki Konumuz Şu: Son VAC Olayı.

Bunun nedeni nedir?
İlk olarak bu dalgada bir çok büyük hile firması ile beraber forumumuzun öncü hilesinden bir kaç arkadaş da bununla yakındığını görüyorum. İlk OLARAK BUNUN HİLE İLE ALAKASI YOK DENECEK KADAR AZ!

Yeni Sistem VACNET Nedir?
VacNET, Yeni nesil bir hile algoritması aslında. Eskiden şunu yapıyorduk, telefon vs. hiç bir bağlantısı olmayan hesaplar açıp birinde hileli diğerinde normal oynuyorduk. Şu anda bunu yapmak sıkıntılı biraz. Şunu söyleyeyim. HİLEYİ SUÇLAMAYIN. Bu ServerSided Bir Sistem. Yani, Servere Bağlı Bilgisayar İle Alakası Yok. Biz hile yapımcılarının kontrol şansı yok.

(VALVE BUNUN İÇİN BİN TANEDEN FAZLA İŞLEMCİ ALDIĞINI DUYDUM. CİDDİLİĞİNİ SİZ HAYAL EDİN.)

Şimdi Korunmak İçin Neler Yapabiliriz?
1- Artık İnternet Cafeler Tehlike! Başkası hile açınca başınız yanabilir. (Adamda DeepFreeze Yoksa.)
2- Hile kullanırken dikkat edin. Her Dosyayı Açtığınızda İsmini Değiştirin. Benim gibi yapımcıysanız "chrome.exe" gibi bilindik adlar verin belli etmesin. Title Changer Yapın hiç bir zaman title aynı kalmasın. UC de incelediğime göre bunların hepsini takip eden bir sistem.
3- Overwatch gibi fazla belli etmeyin.
4- Kullandığınız hilenin adını yapımcı yapmamışsa siz adını değiştirin.
5- Hile yaparken ctrl+c / ctrl+v yapmayın! Bilinen kodlar risk teşkil eder. Kendiniz Yazın!

Artık Sorunumuz Sadece Pointerlar Değil.
Forumda yayınlanmış VacNET Cleaner Görmüştüm. Deneyin Derim.
Yayınlanmış Yazı var Ama Bir De Benim Dilinden Duyun İstedim.
Bunun için xCSGO vs. Suçlamaya Gerek Yok. Valve Durdu, Durdu, Şimdi Atağa Kalktı. Bizim de Gardımızı Almamız Gerekiyor.

Şöyle de Logların Bulunduğu Düşünülen Dosyayı Bırakayım (Bu Dosyaya Dokunmayın. Kesin Bir Bilgi Yok!)(UC'den Aldım. Tahmin Aslında Emin Değilim. Burada Olduğu Söyleniyor...)

loc.PNG

Uzman Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Hocam aciklaminiz icin oncelikle tesekkur ederiz
Cok yakindan takip ettigim iyi yurt disi firmasi var paralilardan cok bilindik rekla m olmasin diye sey yapmicam , o iki farkli hiledende arkadaslarim kullaniyor . Atiyorum a firmasi diyelim a firmasindan suan vaca yakalanan olmadi b firmasindanda ayni sekilde bunun hileyle alakasi yok denilcek kadar az diyorsunuz fakat biz 1 kisiysek onlar 100 kisi onlarda bir sorun teskil etmedi .
Bizim hilenin kullanicilairnin bazilari sadece wh yada sadece ve sadece skin degistirmeyi kullanmislar bunlara bakar olursak bu insanlarda ban yemis acaba hileden degilde siteye girenleri mi fisliyorlar dersiniz eger pointerlarla bi ilgisi yoksa yani bu forumun bu hilesinde cogumuz fislendik hesaplarda yavas yavas banlaniyor

Beni sakin yanlis anlamayin kotulemek degil amacim cozum yolu bulmak sorunu cozmekte yardimci olmak

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
13
Sosyal
8 HİZMET YILI
Hocam aciklaminiz icin oncelikle tesekkur ederiz
Cok yakindan takip ettigim iyi yurt disi firmasi var paralilardan cok bilindik rekla m olmasin diye sey yapmicam , o iki farkli hiledende arkadaslarim kullaniyor . Atiyorum a firmasi diyelim a firmasindan suan vaca yakalanan olmadi b firmasindanda ayni sekilde bunun hileyle alakasi yok denilcek kadar az diyorsunuz fakat biz 1 kisiysek onlar 100 kisi onlarda bir sorun teskil etmedi .
Bizim hilenin kullanicilairnin bazilari sadece wh yada sadece ve sadece skin degistirmeyi kullanmislar bunlara bakar olursak bu insanlarda ban yemis acaba hileden degilde siteye girenleri mi fisliyorlar dersiniz eger pointerlarla bi ilgisi yoksa yani bu forumun bu hilesinde cogumuz fislendik hesaplarda yavas yavas banlaniyor
Olay şu o paralı hilelerin çoğu kullanıcılara özel build yapıyor. Yani hilelerin çoğu farklı. Bir program havuzu var ve o havuzdan bir program kullanıcıya veriliyor. VAC bu ikisini karşılaştıraamz. Birinin içinde a kodu varsa diğerinde b var. Packleme algoritmasını da değiştirirse benzerlik oranı da azalır yani oran hesabı ile de tespit edemez.

Biz burada ücretsiz public yapıyoruz. Bir "a" oyunu firması buradan hileyi indirip hilenin sabitleri üstünde çalışıp detect ettirebilir. Ama özel hile yapan firmaların hilelerin görünüşleri aynı olsa da arka planda genelde aynı olmuyor.

Uzman Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Olay şu o paralı hilelerin çoğu kullanıcılara özel build yapıyor. Yani hilelerin çoğu farklı. Bir program havuzu var ve o havuzdan bir program kullanıcıya veriliyor. VAC bu ikisini karşılaştıraamz. Birinin içinde a kodu varsa diğerinde b var. Packleme algoritmasını da değiştirirse benzerlik oranı da azalır yani oran hesabı ile de tespit edemez.

Cok guzel anlatmissiniz hocam tesekkurler peki biz neden bunu yapamiyoruz bu ugrastirici mi oluyor neticesinde public yapilsada kullanicilar gunluk iki uc defa reklam onayindan geciyor burda nerden baksan adsense ortalama 50 kurus para birakyordur aylik bir kullanici 15tl gibi dusuk ucret getirsede genele vurunca guzel para ypaabilir

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
13
Sosyal
8 HİZMET YILI
Cok guzel anlatmissiniz hocam tesekkurler peki biz neden bunu yapamiyoruz bu ugrastirici mi oluyor neticesinde public yapilsada kullanicilar gunluk iki uc defa onay sistemi onayindan geciyor burda nerden baksan adsense ortalama 50 kurus para birakyordur aylik bir kullanici 15tl gibi dusuk ucret getirsede genele vurunca guzel para ypaabilir
Şahsen benim yaptığım hilede onay yok. Onay sistemi olayı şudur ki bir sitedesin. ve bu sitenin sunucu + yıllık domain masrafı var. Şimdi kullandığın hilelerin değeri inan bana çok fazla normalde. Sen kullandığın misal xcsgo yu aylık 15 e aldığına dua et. Adamlar hem hile ücreti hem site masraflarını adsenseden çıkarıyorlar. Bu kullanmadığın günü ödeme mantığı oluyor. Hem de cebinden 1 lira çıkmıyor. Nasıl ama? Sen para ödemeden para kazanıyorlar. Mantık budur.

Banlı Üye
7 HİZMET YILI
1700 işlemci almış

Üye
6 HİZMET YILI
Ya şu hile işini bana da öğretseniz programlama için temelim var. Python' u ortalama seviyede biliyorum. Eğer paylaşmak istemiyorsanız da beni güzel bir referansa gönderin.

Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Ben Ücretli Hile Kullanıyorum Ve 3 Gün Önce OW Banı Yedim Sadece Aimbot Kullanıyordum Legit Ayardan Daha Üstteydi Ayarlarım Her Neyse Bu Yeni Gelen CSGO Güncellemesinde Ölüm Maçında Veya Basit Eğlence Oynarken 2 Kere Reportlanırsanız Sizi Otomatik Bir Makine İzliyormuş Eğer Hile Olduğunuzu Tespit Ederse Vac Yiyorsunuz Bunuda Dikkate Alın. Şunu Sormak İstiyorum Mesela Rekebetçide Karşıdaki Adam Hile 10 Kere Reportladım Sadece 10 Reportun İçinden 1 .Mi Sayılıyor Yoksa Bütün Reportlarmı ?

Bu Şeyi İçtiğimde Yenilmez Hissediyom.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Üye
6 HİZMET YILI
Ben Ücretli Hile Kullanıyorum Ve 3 Gün Önce OW Banı Yedim Sadece Aimbot Kullanıyordum Legit Ayardan Daha Üstteydi Ayarlarım Her Neyse Bu Yeni Gelen CSGO Güncellemesinde Ölüm Maçında Veya Basit Eğlence Oynarken 2 Kere Reportlanırsanız Sizi Otomatik Bir Makine İzliyormuş Eğer Hile Olduğunuzu Tespit Ederse Vac Yiyorsunuz Bunuda Dikkate Alın. Şunu Sormak İstiyorum Mesela Rekebetçide Karşıdaki Adam Hile 10 Kere Reportladım Sadece 10 Reportun İçinden 1 .Mi Sayılıyor Yoksa Bütün Reportlarmı ?

cs hileye çok güzel çözüm bulduğunu vacnet engellenmesse hile çıkmıcanı düşünüyorum gidipte bide hile alma yine yersin hileden değil çözüm bulamazlar

Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Vac Ban Yemedim Ow Banı Yedim Ben Belli Ettim. Vac Yesem Hilenin Hatası Olurdu. Zaten Hileyi Yapanlar Vac Garantisi Veriyor.

Banlı Üye
7 HİZMET YILI

hangi hileyi kullanıyorsun csrk ve aimware kullanıyorsan ban yiyebilirsin ama h4xde ban yemen biraz zor

Uzman Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Aimware kullanan arkadasimda skin hacki yasaklamislar , skin hack vacnete dusuyormus
Sirswaggor kullanan arkadasim ban yedi zaten cok dandik
Unitliy midir nedir onu kullanan arkadasin hesabinda sorun yok silent aim kullanmayin demisler , skin hack yasaklamis

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Sırf 24 TL çöpe gitmesin diye hile yapmıyorum. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.