Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
valve,valverde,valve oyunları,valves,valve games,velvet,csgo hilecileri üzecek haber,csgo denetim,csgo sıkı denetim,valve üst seviye denetim
:resim:

Csgo.png

:not:

12 Ağustos 2012 tarihinde piyasa'ya sürülen ve valve'ın popüler oyunu olan Counter Strike:Global Offensive oyununda gün geçtikte 3.Parti yazılımlar üretiliyor.
Valve,3.Parti yazılım kullanan oyuncuları için yeni yazılımlar üretiyor ve Vac sistemlerini geliştiriyorlar,fakat ne yazık ki bunlar görüldüğü gibi yetmiyor.
Counter Strike:Global Offensive E-Spor yarışmalarının göz nuru haline gelince hile kullanarak başarı elde edenler bir hayli çoğaldı,Valve ise bu duruma bir çözüm yolu buldu.

Valve,artık hileci oyuncuları için yeni bir algoritma kullanacak,
CS:GO içerisindeki hileciler normal oyuncuların eğlenceli saatlerini öldürebiliyor,Valve bunun için Overwatch sistemini geliştirmiş olmasına rağmen,Overwatch yetersiz kalabiliyor.Valve,hilecileri saptamak ve oyundan men etmek için yeni geliştirdiği algoritma ile başarı seviyesinin yüzde 99 oranında yükseldiği söyledi.​

Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
%99 Büyük Bi Oran. Sanmam o kadar iyi olacağını.

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
söylentiler çok ama işlevi yok valvein ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.