Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Devil Is Back
Banlı Üye
Katılım
15 Ocak 2018
Mesajlar
550
Çözümler
1
Tepki puanı
486
6 HİZMET YILI
Valve steam konsolunu kapattı, valve konsolu kapattı,steam konsolu kapattı,valve konsolu iptal etti,valve steam konsolu kapatıldı,valve steam konsolunu kapattı
Valve.jpg


Valve Steam konsolu iptal etti

Valve, gerekli desteği sağlayamadığı için sürekli sorun çıkartan Steam Machine adlı konsolunu iptal etti.
İlk çıktıkları zamanda Steam Konsolları büyük bir beğeniyle karşılanmışlardı. Televizyonun altına kurulacak bu küçük konsollar, Steam’de oynanan tüm oyunları oturma odamızda oynamamızı sağlayacaktı. Ancak 2015’in sonunda piyasaya sürülen konsollar beklentileri tam anlamıyla karşılayamadılar.

Çünkü Steam Konsollarının gecikme, kapanma ve yüksek fiyat gibi kullanıcıları uzaklaştıran sorunları bulunuyordu. Buna birde oluşan hataların geç düzeltilmesini eklediğimizde Steam Konsollarının birçok kişi tarafından tercih edilmemesi oldukça normal. Ayrıca, Linux tabanlı işletim sistemi kullanan konsollarda ciddi kare hızı (fps) sorunları da yaşandı.

Artık Steam'deki Donanım sekmesinin üzerine geldiğinizde, yalnızca Steam Controller, Steam Link ve HTC Vive seçeneklerini göreceksiniz. Çünkü kendi konsolundan vazgeçen Steam Steam Machine isimli konsolunu listeden de kaldırdı. Henüz Steam Machine’in web sitesine hala ulaşılabiliyor, ancak onunda tamamen kaldırılması an meselesi. Peki, siz Valve’nin kendi Steam konsollarını piyasadan çekmesiyle ilgili ne düşünüyorsunuz?


 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.