VALVE Yeni Hile Koruması VACNET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VolbieX
Seçkin Üye
Ödüller
7
Evet Arkadaşlar sizlere yeni hile önleme aracı vacneti anlatacağım bu bir yapılanları öğrenebilen bi bottur yani sizin herseyinizi kayıt eder veya hıleden ban yiyen biri var ise ve siz onla aynı durumda oynuyorsanız anında ow ban 30 dk ıcınde ıse vac ban yersınız sımdı ben kullanıyorum yemedım dıyen cıkacaktır merak etme kısa zamanda ban yıyecek ve valveye ağlayacaksın su anda vacnet tarafından bılınmyene tek hıle ınventory ve skın hılesı,tüm hıleler ozellıklerını kaldırmaya basladı 1 ay ıcınde hıcbır hıle kalmayacak yanı ya hıle oynamayı bırakın ya yenı hesaba gecın yakında olacak EN BÜYÜK VAC DALGASI sırasında kullandıgınız hıle tespıt edılırse hesaplarınız gg ıstersenız 10 yıl once gırmıs olun hersey sıstemlerde kayıtlıdır.

ÖNCEDEN HİLE ACTINIZ VE ENVANTERDE ITEM MEVCUTSA TEMIZ HESABA AKTARIN YAKINDA EN BUYUK BAN DALGASI OLACAK SAĞLAM KAYNAKTIR INANMAYAN DEVAM EDEBİLİR 3 YILDIR 38 FARKLI PRE HILE KULLANDIM VE BU GÜN TEMİZ BİR HESAPLA HILELERE VEDA EDİYORUM DARISI TÜM HİLE KULLANANLARIN BASINA :D

Uzman Üye
Ödüller
5
Uzun zamandır gelmesi gereken geç kalınmış bir uygulama bence

VolbieX
Seçkin Üye
Ödüller
7
şu an aktif kullanabileceeğiniz hile yok skeet.cc dahil hepsi tüm özellikleri kaldırdı açık olan sürümde ise kullanan herkes ban yiyor daha dün önümde 15k dolarlık biri canlı canlı gitti şdjsdfhdn

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
İşte bu gerekli bir açıklamaydı
bunu okuyan varsa hemen tüm itemlerini satsın 1 2 kuruş ucuz verince anında gidiyor ;) sonra yeni hesaba satın alsın :D bende kaçak seviye silah vardı gidiyeah oldu :D

Onaylı Üye
Ödüller
5
Valvenin sonunda bu işe el atması güzel bir durum inş. tamamen hile olayının önüne geçerler ve hilesiz bir oyun olur. Ben de hile kullandım ve birçok kez banlandım, hileleri tamamen önüne geçerse oyun daha zevkli hale gelir. Ben de yeni hesap alıp oyuna tekrar başlayacağım.

Griffin Premium
Ödüller
10
Sosyal
Olan bize oldu ya ban yedi baya kişi :D

Onaylı Üye
Ödüller
5
Olan bize oldu ya ban yedi baya kişi :D
Valla kardeş bende 2 hesap banlattım daha bu ay :D ama zevkimi aldım o yeter bana :) hilesiz oyun oyun değildir onun tadı ayrı güzel :) ama oyuncu sayısı git gide azalmaya başlamıştı bence valve onun için el atmak istemiş, artık geç mi değil mi onu bilemem :)

Griffin Premium
Valla kardeş bende 2 hesap banlattım daha bu ay :D ama zevkimi aldım o yeter bana :) hilesiz oyun oyun değildir onun tadı ayrı güzel :) ama oyuncu sayısı git gide azalmaya başlamıştı bence valve onun için el atmak istemiş, artık geç mi değil mi onu bilemem :)
Aga bir seviyeden sonra artık hileyle de iyi oynamak gerekiyor :D Oyunda hilesiz oyuncu bulunmayan bir rekabetçi attım geçenlerde, ayrı bir zevki var herkes birbirini izliyor.

Banlı Üye
şu videoyu izleyin bu adam neden banlanmıyo

Onaylı Üye
Ödüller
5
Aga bir seviyeden sonra artık hileyle de iyi oynamak gerekiyor :D Oyunda hilesiz oyuncu bulunmayan bir rekabetçi attım geçenlerde, ayrı bir zevki var herkes birbirini izliyor.
kardeş katılıyorum onunda tadı ayrı tabi :D ama mevlana geldiğinde kalakalıyor insan isteristemez :D

VolbieX
Seçkin Üye
Ödüller
7
şu videoyu izleyin bu adam neden banlanmıyo
Sen onu tanimiyorsun sanirim onun yedigi banin haddi hesabi yok sponsor parasiyla hergun hesap aliyor ayriyetten max 30 dk veya 1 gun icinde otomatik ban yiyecek sistem onun ilk once bilgilerini analiz ediyor ardindan isleme sokuyor sebebi su an valvede yeteri kadar islemci yok kisa zamanda artinca gecikme olmadan anlik incelenerek ban atilacak :)

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
@JustWatch71 içime su serptin allah razı olsun :D artık rahat rahat uyuyabilirim XD

Üye
ve 700 saatlik hesabım ban yer.... :) her şeyi biz kabul ettik ve kullandık ban yiyip sövenleri anlamıyorum aksine hoşuma gidiyor aim kullanmıyordum bile wallden yedim demekki benim gibi yüzlerce binlerce kişi yiyecek ve gün geçtikce oyun hilesizleşecek bundan iyi haber mi olur!!

Üye
Gençler benim hesap hilesiz vac yedi peki bu hesabın açılma ihtimali var mı sizce vacnet olayından?
(40.000 Kişilik VAC Dalgasında Arada Kaynayanlardan Biriyim)

Uzman Üye
ben csgo da hile kullanmadım ama başka oyunlarda kullandım bana bişey olurmu ? bide ccleaner felan kullanıyorum onlar vac sebebi oyun açıkken girdimizde o sorun olurmu

Uzman Üye
Ödüller
7
left 4 dead 2 de hile kullanmıştım bişey olurmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.