var mı derdini anlatacak kafa biri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
6
gençler 2 tane arkadaşımı(birisi bu hayatta en güvendiğim kişi)
kuzenim vefat etmişti daha küçücük çocuk bıçaklandı Antalya'daki bunu kimselere anlatmadım ama moralimin bozuk olduğunu yolda gören rastgele biri bile anlar x kişisi(en güvendiğim) bana yazdı niye benimle konuşmuyorsun selam falan vermiyorsun dedi bende bundan bir gün öngece bir arkadaş ile fotoğraf atmıştım kimse ile konuşmuyorum dedim x'e o da yok bahane yok bilmemne her neyse öyle böyle bıraktı gitti artık konuşmuyoruz hiç
y(2. kişi) o da ona bunu anlattım y ile de yakındık ona eskisi gibi yazmıyordum falan konu açıldı oradan bu y şehir dışında 2 defa falan buluştuk bunla onla sadece telefon aracılığı ile konuşabiliyorduk bende ailem ile daha yakın olmak için telefona ara vermiştim bu da bahane buldu yok güvenimi kırıyorsun vs. vs. gitti. Öyle böyle bugün hayatımın boktan bir günü var mı derdini anlatacak(ben moralim bozuk olduğunda başkalarının derdini dinleyip kafa dağıtırım.)

Süper Üye
Ödüller
6
gruba peygamer eli mi değdi olum hiç mi dertli yok

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Derdim felan yok hayatım mis gibi gidiyor ama yıkılma kardeşim ayakta dur.

Are You Ready?
Onaylı Üye
Ödüller
5
bu kadar dertten sonra mutlu olsak ortalık karışır benimki öyle bir dertki yazarak anlatamıyorum :(

Banlı Üye
bizdeki dert yüzünden kaç paket sigara gitti

Are You Ready?
Onaylı Üye
Ödüller
5
hocam inan burdan yazılacak bir şey değil ama ben yazıcam
her neyse bir gün yine kıza yazıyorum adının baş harfini yazıcam Z halini hatrını soruyorum iyi diyor sonra gardaş dediğim adam bana yazıyor ben birini buldum kanka ben dedim hayırlı olsun kardeşim falan kızla geceye kadar konuşuyoz her zamanki gibi ama o gece konuşmasında bişi vardı dedim anlat bişeyinmi var falan anlatmıyor bende dedim yarın giderim döker içini gittim evlerinin oraya orada bir park var her zamanki buluşma yerimiz ilerledim biraz bizim hep oturduğumz bankta iki kişi oturuyor gizliden yaklaştım biraz kızın sesini duydum arkalarından seslendim Z aşkım napıyosun içimden dedim kuzeni olsun bişesi olsun lütfen Z döndü oğlan dönmedi gittim önlerine baktım benim gardaş saydığım H benim kafamda bozuk iki tane ilaç kullanıyorum onları öyle gördüğümde kafam birden gitti H ile geçirdiğimiz günleri hiçe sayıp girdim buna banktan düştü yere çıktım üstüne öyle bir öfkeyle vuruyorum ki bana karşılık veremiyor bile yaklaşık 2 dk ona öyle salladım yumrukları kız orda durmuş ağlıyor sabahın erken saatleri işe gidenler zor beni attı diğer tarafa Z koştu H nin yanına benim ellerimde kan içinde Z ye dedim neden bana bunu yaptın zor bela tuttum kendimi ağlamamak için 2 sene geçirmişim onla ve 1 kalemle siliyor beni bizim kahveci Sıdkı abi var aldı beni bahçeye götürdü bana kızıyor bana sen ne yaptın olum çocuk ölebilirdi falan Sıdkı abide benim abim gibidir gün geçmek bilmiyordu Sıdkı abi polisi arıyacak adamı zar zor durdurmuş bende gittim eve duş aldım kafamda öyle bir şey varki bütün anılar gözümün önünden geçiyor ancak ağlıyamıyorum nedense kendimi tutuyorum o gün benim için bitişti şuan hiç bir kızla konuşmuyorum bir kez daha sırtımdan vurucaklar diye işte böyle reis dost dediklerinizi iyi seçin.
Dost sanma şanlı vaktinde dost olanı,dost bil gamlı vaktinde elinden tutanı...

Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
Kafanıza takmayın.

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
her neyse bir gün yine kıza yazıyorum adının baş harfini yazıcam Z halini hatrını soruyorum iyi diyor sonra gardaş dediğim adam bana yazıyor ben birini buldum kanka ben dedim hayırlı olsun kardeşim falan kızla geceye kadar konuşuyoz her zamanki gibi ama o gece konuşmasında bişi vardı dedim anlat bişeyinmi var falan anlatmıyor bende dedim yarın giderim döker içini gittim evlerinin oraya orada bir park var her zamanki buluşma yerimiz ilerledim biraz bizim hep oturduğumz bankta iki kişi oturuyor gizliden yaklaştım biraz kızın sesini duydum arkalarından seslendim Z aşkım napıyosun içimden dedim kuzeni olsun bişesi olsun lütfen Z döndü oğlan dönmedi gittim önlerine baktım benim gardaş saydığım H benim kafamda bozuk iki tane ilaç kullanıyorum onları öyle gördüğümde kafam birden gitti H ile geçirdiğimiz günleri hiçe sayıp girdim buna banktan düştü yere çıktım üstüne öyle bir öfkeyle vuruyorum ki bana karşılık veremiyor bile yaklaşık 2 dk ona öyle salladım yumrukları kız orda durmuş ağlıyor sabahın erken saatleri işe gidenler zor beni attı diğer tarafa Z koştu H nin yanına benim ellerimde kan içinde Z ye dedim neden bana bunu yaptın zor bela tuttum kendimi ağlamamak için 2 sene geçirmişim onla ve 1 kalemle siliyor beni bizim kahveci Sıdkı abi var aldı beni bahçeye götürdü bana kızıyor bana sen ne yaptın olum çocuk ölebilirdi falan Sıdkı abide benim abim gibidir gün geçmek bilmiyordu Sıdkı abi polisi arıyacak adamı zar zor durdurmuş bende gittim eve duş aldım kafamda öyle bir şey varki bütün anılar gözümün önünden geçiyor ancak ağlıyamıyorum nedense kendimi tutuyorum o gün benim için bitişti şuan hiç bir kızla konuşmuyorum bir kez daha sırtımdan vurucaklar diye işte böyle reis dost dediklerinizi iyi seçin.
Hacı sen diğer insanların yaşadığı dertlerin hepsini yaşamışsın :(

Süper Üye
Ödüller
6
reis bizimki dert mi babasız anasız büyüyen o sevgiyi hiç tatmamış insanlar var be..

Are You Ready?
Onaylı Üye
Ödüller
5
öyle olanlar zaten benim yanımda durdular zor zamanımda yanında oldum onların böyle bir dost gerek insana şana şöhrete değil yüreğe bakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.