.Vb Anlayan İçeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Öncelikle Selamun Aleykum Ben Wolfteamda ListBoxlu Bir Envanter Hilesi Kodladım "Envanter Aktif Et" CheckBox'una Oyun İçi Basılması Gerek Oyun İçinde Basıyorum Ve
Bastığımda Şu Hata Karşıma Geliyor Ve wolftü Otomatik Kapanıyor "ReadProcessMemory veya Write Process Memory isteğinin sadece bir parçası tamanlandı." Diyor ReadWriting Memory ile Write Pointer İnteger'i Eklemiştim Acil Cevap Yazarsanız Sevinirim

Seçkin Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Bi önceki konuda açıklama yaptım ve envanter icin bin koy ve aimbotu timere koy başına on error resume next yaz

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
xhunter1.sys & xspirit.sys bypassladınmı ?

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
bypass vs herşey tmm'mı yada eklediklerinde sıkıntı'da olabilir

Üye
7 HİZMET YILI
.Vb Hileleri Çağ Dışı Kaldığı İçin Eski Mantığı Kullanabilirsin, Oyunun İçinde Değilde Oyuna Girmeden Ayarlatıp Timer İle 30 Saniye Sonrasına Aktifleştir. wolftü.bin Geldikten Sonra. Yada Xingcode Dolarken Yaptır.

Seçkin Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Bende başladıgımda böyle hatalar aldım fakat deneyerek güzel cözümlere ulaştım byoass varsa label4.text='bypas erisim engellendi sil bunu

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
.Vb Hileleri Çağ Dışı Kaldığı İçin Eski Mantığı Kullanabilirsin, Oyunun İçinde Değilde Oyuna Girmeden Ayarlatıp Timer İle 30 Saniye Sonrasına Aktifleştir. wolftü.bin Geldikten Sonra. Yada Xingcode Dolarken Yaptır.
Nasıl Anlamadım?

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
read içinde hataları kaldırmayı denedinmi ?
HatA BU :

System.ComponentModel.Win32Exception (0x80004005): İşlem başarıyla tamamlandı
konum: System.Diagnostics.NtProcessManager.GetModuleInfos(Int32 processId, Boolean firstModuleOnly)
konum: System.Diagnostics.ProcessManager.GetModuleInfos(Int32 processId)
konum: Wolfteam_Legend_Hack_V22.q2wqqwqeqw.Timer1_Tick(Object sender, EventArgs e) C:\Users\Metin\Desktop\Materyal\wolftü Legend Hack V22\wolftü Legend Hack V22\Form1.vb içinde: satır 1881
konum: System.Windows.Forms.Timer.TimerNativeWindow.WndProc(Message& m)
konum: System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Modul lağzım galiba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.