Vb hile Kodlmayı Bilen içeri !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
ARKADAŞLAR BEN MEMORYHACKERSA MERAK SALDIM VE Bİ BASİT HİLE KODLAMAK İSTİYORUM 7-8 ÖZELLİKLİ KLANWS HACK KODLAMAK İSTİYORUM BİLENİNİZ VARSA VİDEOYA ÇEKİP LİNKİNİ ATABİLİRMİ BANA

Seçkin Üye
Ödüller
5
Explus arkadasimizin kanalinda var ve tek konu acman yeterli ozelde yazarsan proje verebilirim bos konu acmayin

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Kardeşim öncelikle pointerları buluyorsun obj ve csh olarak sonra (eğer mantığı biliyorsan kodlamaya başla bilmiyorsan dersleri izle mantığı anla) sonra kodlamaya başla :)

Üye
youtube.com/ExPlusHack kanalimda video bulunmaktadır.
Teşeşkkür ederim :)
Eğer Yardımı İhtiyacın Varsa Yardım Edebilirim :)
genel olarak C# bilgim var ama hile yapımında pointer kısmını falan anlayamadım inşallah öğrenicem onuda :) kafama takılan şu var oyun tam ekran iken oyunun üstünde hile arayüzü nasıl yapılıyor? bunu yapabilmek için hangi konulara hakim olmak gerekiyor? Teşekkür ederim ilginiz için :)

Onaylı Üye
https://memoryhackers.org/konular/vb-net-d3d-tiklama-kodu.25740/ Senin İhtiyacın Olanlar 2,3,4,5 Kısımlarını Yapman

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
Kardeşim öncelikle pointerları buluyorsun obj ve csh olarak sonra (eğer mantığı biliyorsan kodlamaya başla bilmiyorsan dersleri izle mantığı anla) sonra kodlamaya başla :)
KARDEŞİM BİLİYORUM AMA BANA POİNTERLAR LAZIM POİNTERLARI SANA ZAHMET VEREBİLİRMİSİN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.