• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

VB ile MEBİ kırabilirmiyiz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irexlyys

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
sa beyler bu konuyu okulun pclerinden acıyom :D   burda  meb güvenlk sistemi var fakat vb.2010 express i kurmayı basardım yardımınızı bekliyorum eğer mebi kırabilen bir kodunuz varsa lütfen yoruma yazınız ...

Şimdiden hepinize teşekkürler. :)

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,887
2-3 sene önce lisede akıllı tahtada açılışta şifre soruyordu. Görev yöneticisindeki application exe ismine bak, yapacağın program pc baslayınca o exe yi killesin :D

Dark Hack

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Nader11ndeu' Alıntı:
2-3 sene önce lisede akıllı tahtada açılışta şifre soruyordu. Görev yöneticisindeki application exe ismine bak, yapacağın program pc baslayınca o exe yi killesin :D
aga matık basit bence butona timer1.start yazcağız sorna timer 1 ede start.windows.delete = application.exe öyle biliyorum

irexlyys

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Dark Hack' Alıntı:
Nader11ndeu' Alıntı:
aga matık basit bence butona timer1.start yazcağız sorna timer 1 ede start.windows.delete = application.exe öyle biliyorum
aga bunu deneyecem ::D ing olur olursa akarız ::D Okuldaki pc ye VB.Net 2010 exp kurdum ::D ama yapacak birşey yok araştırmak için zaten meb nasıl kırılır oğrenmek istedim teşekkürler.

Vadosk2

Üye
Beğeni Puanı
0
2-3 sene önce lisede akıllı tahtada açılışta şifre soruyordu. Görev yöneticisindeki application exe ismine bak, yapacağın program pc baslayınca o exe yi killesin Big Grin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt