Vb. Log Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
7 HİZMET YILI
Arkadaşlar ben normalde kanalımda klan ws'lik hackler kodlayıp atıyorum bir gün karakter hack kodlamaya karar verdim özellikleriyle birlikte bir forma yaptım klan ws'lik hackler kodluyordum hiç log vermiyordu çok temizdi ama artık karakter hack aynı forma ekledikten sonra log verdi bende hilemi resource hacker programıyla bilgilerini değiştirip %temp% temp ve Prefetch dosyalarından ReadyBoot hariç herşeyi sildim ama hala log veriyor emek verip yaptım 3 saat vaktimi aldı ayrıca pointerlarıda bulmak ayrı bir zorluk lütfen emeğim çöp olup gitmesin!

Banlı Üye
6 HİZMET YILI
bak ya eski pointerleri kullanmışsındır yada teknik bakımdan bir şeyi yanlış yapıyorsun kodlama olarak

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
7 HİZMET YILI
bak ya eski pointerleri kullanmışsındır yada teknik bakımdan bir şeyi yanlış yapıyorsun kodlama olarak
pointerlar eski değil düzgün çalışıyor!

kodlamadada herşeyi kontrol ettim bişey yok

Oyuna güncelleme geldi mi yakın zamanda bayadır oynamıyorum ben
geldi ama pointerları buldum ben eski değil pointerlar

Banlı Üye
8 HİZMET YILI
yaw wolftüye günceleme geldi sanırsam ofsetli ve binlilerde log veriyor yeni baypass bulmanız gerekiyor çünkü bende vermiyor mesela başka baypass kullanıyorum ben

Banlı Üye
6 HİZMET YILI
all kick pointeri var bende bu hata veriyor örneğin açtıgım vakit hata vermemesi için ne yapmam gerek
yaw wolftüye günceleme geldi sanırsam ofsetli ve binlilerde log veriyor yeni baypass bulmanız gerekiyor çünkü bende vermiyor mesela başka baypass kullanıyorum ben

Ultra Üye
8 HİZMET YILI
Arkadaşlar ben normalde kanalımda klan ws'lik hackler kodlayıp atıyorum bir gün karakter hack kodlamaya karar verdim özellikleriyle birlikte bir forma yaptım klan ws'lik hackler kodluyordum hiç log vermiyordu çok temizdi ama artık karakter hack aynı forma ekledikten sonra log verdi bende hilemi resource hacker programıyla bilgilerini değiştirip %temp% temp ve Prefetch dosyalarından ReadyBoot hariç herşeyi sildim ama hala log veriyor emek verip yaptım 3 saat vaktimi aldı ayrıca pointerlarıda bulmak ayrı bir zorluk lütfen emeğim çöp olup gitmesin!

Kardeş dediklerini yapıyosan zaten log vermemesi lazım yeni bir proje yap aynı şeyleri kodla olmassa pointerlar fixdir

Banlı Üye
8 HİZMET YILI
Kardeş dediklerini yapıyosan zaten log vermemesi lazım yeni bir proje yap aynı şeyleri kodla olmassa pointerlar fixdir
usta güncellemelerden haberiniz yokta bilmediğiniz şeylerde bari insanları yanıltmayın güncelleme geldi ofsetli ve binli pointerlerde log atıyor klan wsdeki özelliklerin nesine log versin hepsi csh

Ultra Üye
8 HİZMET YILI
usta güncellemelerden haberiniz yokta bilmediğiniz şeylerde bari insanları yanıltmayın güncelleme geldi ofsetli ve binli pointerlerde log atıyor klan wsdeki özelliklerin nesine log versin hepsi csh
Karakter hack csh ile kodlanıyor kardeşim offsetlere gelirsekde asmlere koruma geldi ama sadece binli özellikler için geldi offset için asm gelmedi :)

Banlı Üye
8 HİZMET YILI
Banlı Üye
8 HİZMET YILI
Binli all kick ve çalışmaz asmler olmadan :) Haklısın bu konuda :)
şimdi ben adamın yorumunu okudum karakterden veriyosa ofsetten dolayıdır csh çünkü bu yama ona yönelik olabilir farkettiysen kimse karakter hilesi paylaşamıyor vb.nette valla usta ben paylaşırımda kodlamaya üşeniyorum. ama pointerlerin fix olduğunda log vermiyor bunu bilin yeni baypass bulun baypass eski baypass sadece sizin xincode dolduğnda özelliklerin çalışmasını sağlıyor onuda ben paylaştım 2015-16 yıllarında bu yenisini de paylaşırımda oyunun azına sıçacaklar

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
7 HİZMET YILI
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.