VB.net Bilen İçeri !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
Selamün Aleyküm. Arkadaşlar bugün yeni bir hile kodladım. Kodlamayı yeni yeni öğreniyorum ve bazı sorunların çözümünü bilmiyorum. Hileyi Xingcode dolarken açıyorum hiçbir sıkıntı vermiyor, oyuna giriyorum aynı şekilde fakat odaya girip oyunu alt atıyorum ve name Esp'yi işaretliyorum. İşaretlememle birlikte wolftü kapanıyor. Checkbox!un içindeki kod
Kod:
If CheckBox1.Checked = True Then
(Pointer)
End If
If CheckBox1.Checked = False Then
(Pointer)
End If

Kodlar bu şekilde Timer'leri "Oto csh bin obj" çekmek için kullanıyorum birde comboboxlu envanter için.
Sorunu bilmiyorum Lütfen yarrdım edin.

Teşekkürler.
İyi Forumlar.

Üye
Ödüller
6
Selamün Aleyküm Hocam

1 - pointerin güncel değildir
2 - bypass kullanmamışındır

Ultra Üye
Ödüller
7
Kardeşim bunun 2 sorunu var. Ya bypass kullanmamışsındır ya da pointerların güncel değildir. Bende kodlama öğrenmek istiyorum kodlama öğrendiğin sitenin linkini özelden atarsan sevinirim. İyi Forumlar ...

Süper Üye
Ödüller
6
istediğin pointer'ı söyle bulup atayım. Güncel değil. Ayrıca inject ederken xigncode normalden hızlı veya yavaş doluyor ise injector değiştirmeyi dene. lowgame bazen hilecileri bulmak için böyle çakallıklar yapabiliyor. Algılamasına rağmen bazı günler log vermiyor.(yani ben oynarken öyleydi). sıra dışı bir bir kod değişimi görünce de kapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.