VB.net Bilenler Lütfen içeri ( Kodlama hatası )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Hileyi kodladım ve Wolftü girerken yönetici olarak açtım fakat bir odada oyuna başlıyıp Özelliğin birini açınca kendiliğinden Wolftü kapadı ve Şöyle bir hata karşıma geldi "ReadProcessMemory veya WriteProcessMemory isteğin sadece bir parçası tamamlandı." hatanın çözümüne internetten baktım fakat Bu konu ile alakalı hiçbir yazı göremedim.

Lütfen bilen biri yardım etsin !

( Pointerları bu site üzerinden temin ettim. Kodlamada hatam olduğunu düşünmüyorum. )

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
O eklerin birini eklemedin galiba

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
"ReadProcessMemory ve WriteProcessMemory Bu Dosyaları Ekle :)

Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Eklerin ikiside ekli ( ReadWritingMemory, WritePointerInteger ) Yanlışım yoksa ...
Tekrar eklemeyi denesem düzelir mi acaba? Ayrıca başka bir çözüm daha bulamaz mısınız ?

"ReadProcessMemory ve WriteProcessMemory Bu Dosyaları Ekle :)
Dosyaları nerden temin edeblirim bende bulunan dosyaları bir önceki Yorumda belirttim.

Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
VB.net'te yapan var fakat yabancı bir kanal. Ayrıca o kodlar beni aşar Rica etsem bulup atabilir misin ?

VB.nette hileyi önizlediğimde bana sarı arka fonla "process As Process = process.GetProcessesByName("wolftü.bin")(0)" bu kodu gösteriyor acaba bir alakası olabilir mi ?

Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Seçkin Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Merheba
Bu konu hatası yanlılmiyosam
Eyerki bypass hatası çünki bypass olmadığı icin csh cekmiyor bu hatanın düzelmesi için yeni bi proje açıp 1kac özellik ekleyerek ve deneyerek çözüme ulaşırsın

Seçkin Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
VB.nette hileyi önizlediğimde bana sarı arka fonla "process As Process = process.GetProcessesByName("wolftü.bin")(0)" bu kodu gösteriyor acaba bir alakası olabilir mi ?

Merhaba, kod bloğunu:
Process as new Process = Process.GetProcessesByName("wolftü.bin")(0)
Olarak değiştirmeyi deneyin;

Ayrıca bkz:
  • Kod bloğunun başındaki ve sonundaki tırnak (") işaretlerini silin
  • Kod bloğundaki işlem adını Wolf team.bin (bitişik) olarak yazdığınızı kontrol edin
  • Kod bloğunun forumdaki otomatik kelime düzeltmelerinden etkilenmediğini kontrol edin. (wolftü.bin) etc.
  • Projenizi tekrar debug edin

Ey yüce yaradan bana fantastik bir hayat yaşattın.
Emektar Üye
Ödüller
17
8 HİZMET YILI
hocam bypass da csh çektirmediğinden veriyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.