Vb.net hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
Arkadaşlar ben buton'a basınca belirttiğim yerdeki uygulamayı açması için kodla buton yaptım[Buton'a basınca program açma].Şöyle bir sorun var eğer öyle bir program yoksa hata vermesini istiyorum nasıl yapabilirim kodları açıklayıcı şekilde atarsanız sevinirim

Banlı Üye
ztn kendsi hata verir ama kendine göre sen ayarlamak istiyorsan kodlarla yaparsın

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Banlı Üye
  • Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Banlı Üye
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
Kod doğru mu

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Banlı Üye
Process.Start("C:\lowgame\WolfTeamTS\NyxLauncher.exe") örneğin
Process.Start("C:\Users\Casper\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Discord Inc") Casper yazıyor akıllı tahtada çalışır mı bu kod Casper benim bilgisayar akıllı tahtayı bilmiyom

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Örneğin Bu Kod Dosya Olmadığı Zaman Dosya Bulunamadı Hatasını MsgBox Olarak Verir. (Kodlar Aklımdan. Hata Olursa Düzeltirsin Benzer Olmaları Lazım.)

Kod:
Try

Process.Start("C:\Users\Casper\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Discord.exe")

Catch

MsgBox("Dosya Bulunamadı", "Hata", MsgBoxStyle.Critical, MsgBoxButtons.Ok)

End Try

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.