Video Edit Programı Varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Beyler Video Edit Programı varmı arkaya müzik eklemek videoda mesela tuglife ses efekti eklemek ve nasıl daha iyi fps ala bilirim oyunlarda ve oyunu kastırtmayan video çekme programı varmı Görüşleriniz varsa Beklerim araştırdım ama istediğim gibi bitane bulamadım not program türkçe olsun

Griffin Premium
Ödüller
11
Sosyal
7 HİZMET YILI
Sony Vegas Pro + After Effects CS6 + Cinema4D gibi programlar Vegas pro'yu tercih ederim eğer yeni yeni başlıyorsan.

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Kolay (Amatör) kullanımlı ama etkili Camtasia var, onun haricinde Vegas Pro kullanman kolaylık açısından Camtasia kadar olmasa da daha etkili ve kolay görüyorum.

Uzman Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
En basitinden camtasia var tavsiye ediyormuyuz dersen etmiyorum ama yinede kucuk islerin icin kullana bilirsin

Uzman Üye
6 HİZMET YILI
camtasia sony vegas cinama4d filmora affter efects falan kullanabilrisin kanka tercihen camtasia ve soony vegası tercih ederim sanada öneririm kanka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.