• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Çalışıyor Virtual Families 2 v1.6.92 Para Hileli [24.09.2018]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hawk

noldu ya foton gitti ?
Seçkin Üye
Katılım
11 May 2018
Mesajlar
453
Beğeni Puanı
147
:resim:
vr.png


:yazı:
Aile yönetimi, Evin Direği olmak isteyenler için Virtual Families 2 oyun içinde maddi zorluk çekmemeniz sadece çocuk yapıp büyütmeniz için para hileli olarak sunulmaktadır oyunda ki amacımız evimizin eşyalarını çocuklarımızın eşyalarını dizmek ve evimizle ilgilenmektir evin bireylerini geliştirerek oyunumuzu devam ettirmektir oyun grafiğimiz 3D kontrol seçeneğimiz ise çift parmak kontrolüdür

:calis:
Tüm Android sistemlerinde çalışmaktadır

:indir:
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

uploading.gif

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!


:not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt