Visual basic online bir kodlama yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
öncelikle merhabalar ben yazılımımı online şekle getirmek istiyor her hangi bir güncelleme yaptıktan sonra karşı taraf tekraryeni bir indirme yapmadan yazılımı açtığı zaman yaptığım değişiklikleri göstermesini istiyorum google de aradım bulamadım.Bana yardımcı olabilecek varmı acaba yardım ederseniz sevinirim

Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
kardeşim bak şimdi bu söylediğin şeyleri programda önceden ayarlaman lazım mesala ftp serverda bi data adlı txt dosyan var burda mesala program arka plan rengini belirledin örnek veriyorum timerle sürekli kontrol etdir mesala siyah ken beyaz yaptığında arka planı değiştir bunun gibi ufak çaplı değişimleri ayarlayıp değiştirlebilişrsin tam olarak ne yapmaya çalıştığını söylersen daha fazla yardımcı olabilirim

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
kardeşim bak şimdi bu söylediğin şeyleri programda önceden ayarlaman lazım mesala ftp serverda bi data adlı txt dosyan var burda mesala program arka plan rengini belirledin örnek veriyorum timerle sürekli kontrol etdir mesala siyah ken beyaz yaptığında arka planı değiştir bunun gibi ufak çaplı değişimleri ayarlayıp değiştirlebilişrsin tam olarak ne yapmaya çalıştığını söylersen daha fazla yardımcı olabilirim
ftpye gerek yok free bir web sitesi kurarak bunları yapabilir.

Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
şöyle diyeyim benim bir blog sitem var ve orada pepsi kodları ve steam key vs dağıtımlar yapıyorum ve ona bir yazılım yapim dedim örnek yazılımın içindeki kodları hafta 1 veya ay da 1 güncelleme yapacağım ancak o indiren kişiler tekrar indirmeden o güncel kodlar diğer karşı tarafa gidecek ve karşı taraftan biri örnek 1000 kod var diyelim yazılımda 1 tanesini kullandığı an diğer indirenlere o kullanıla kod tekrar çıkmayacak şekilde

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
once kodlama ogrenmen gerek

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
vıdeo ızleyerek ogrenebılrısn :D

Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
şöyle diyeyim benim bir blog sitem var ve orada pepsi kodları ve steam key vs dağıtımlar yapıyorum ve ona bir yazılım yapim dedim örnek yazılımın içindeki kodları hafta 1 veya ay da 1 güncelleme yapacağım ancak o indiren kişiler tekrar indirmeden o güncel kodlar diğer karşı tarafa gidecek ve karşı taraftan biri örnek 1000 kod var diyelim yazılımda 1 tanesini kullandığı an diğer indirenlere o kullanıla kod tekrar çıkmayacak şekilde
kardeşim aslında basit bi sistem istersen yapabilirim kod bi tane admin programı bi tane kulanıcı kod ekleme ve silmeyi yaparsın kodu kulanınca silmede olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.