W1ntoR CSGO Public Cheat (External)

Hile Sürekli olarak güncellensin mi ?

• Kullanılan toplam oy
    39
  • Anket kapatılmış .

milanodede

Onaylı Üye
reis bişi soracam adam duvara yaklaştığında adamı görme falan varmı diğerlerini kullanınca ben belli ediyom ezglobal tarzı hile duvara yaklaşıyor sana yakınken adam görüyorusn

Aqaakqun

Pasif Üye
benim senden 1 ricam olacaktı bağlantıya geçebilirmisin kardeşim
Son Birleştirme:

şu trigger'ı oto hale nasıl getiririz :)

Son düzenleme:

#Bleedat

Heartless
Süper Üye
reis bişi soracam adam duvara yaklaştığında adamı görme falan varmı diğerlerini kullanınca ben belli ediyom ezglobal tarzı hile duvara yaklaşıyor sana yakınken adam görüyorusn
Bahsettiğin özellik yok ama alternatif olarak sonar özelliğini kullanabilirsin kullanabilirsin.
Son Birleştirme:

benim senden 1 ricam olacaktı bağlantıya geçebilirmisin kardeşim
Son Birleştirme:

şu trigger'ı oto hale nasıl getiririz :)
Crosshair ı rakibe getirince otomatik vurmasından bahsediyorsun sanırsam dediğin özellik şu anlık yok sadece tuşa basıp rakibe cross u getirirsen ateş eder.

Audy

Onaylı Üye
hocam hile güzel net kullanıyorum ama arada glow offineye giriyor sanki bir bakarsan iyi olur mesela sabit bir yerde olan adamı gostermiyor hareket ederse gösteriyor aim 5e5 lerde sorun olmuyor ama 36 lık full serverda arada çok hafif kayma yapıyor onları düzeltebilirsen çok iyi olur ,recoil control çalııyormu bilmiyorum senden ricam güzel bir ayar dosyası atman ss li şekilde atsanda olur benim gözzlemlerim bunlar eline sağık 300ü goruyorum oyunda ortalama 150-250fps arasi geziyorum, hile kaymak gibi

#Bleedat

Heartless
Süper Üye
hocam hile güzel net kullanıyorum ama arada glow offineye giriyor sanki bir bakarsan iyi olur mesela sabit bir yerde olan adamı gostermiyor hareket ederse gösteriyor aim 5e5 lerde sorun olmuyor ama 36 lık full serverda arada çok hafif kayma yapıyor onları düzeltebilirsen çok iyi olur ,recoil control çalııyormu bilmiyorum senden ricam güzel bir ayar dosyası atman ss li şekilde atsanda olur benim gözzlemlerim bunlar eline sağık 300ü goruyorum oyunda ortalama 150-250fps arasi geziyorum, hile kaymak gibi
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim Aimbot, Wallhack, Performans iyileştirmeleri zamanım oldukça yapıcam yarın belki de bu akşam yeni menü ve performans iyileştirmeleri gelecek takipte kal ;)

Audy

Onaylı Üye
hocam hileye nazar değdi oyundan atma sorunu başladı

Üst Alt