Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,176
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
abd,madencilik,quebec,washington,bitcoin madenciliği,bitcoin,bitcoin haber,bitcoin haberleri,bitcoin haberleri 2018,memoryhackers,kripto para,kripto para haber,kripto para haberleri,kripto para haberleri 2018,kripto para borsası,dijital para,güncel haber,
2JpPlE.jpg

Washington Eyaletinde Bir İlçe Yetkilileri Krip Para Madenciliği İşlemleri Hakkında Erteleme Kararı Yayınladılar.

Washington Eyaletinin Mason İlçesinde Kamu Yararı Kurumun Çarşamba Günü Yaptığı Açıklamada Delegelerinin, İlçenin Elektrik Şebekelerine Nasıl Etki Yaptığını Anlamak İçin Madenciliği Durdurma Kararı Aldı.

Durdurma Kararında ”kripto veya sanal para madenciliği, bitcoin, blockchain veya benzer amaçlarla ilgili bilgisayar veya veri işlem yüklerini” İlgilendiğini ve Kapsadığını Söyledi.

Onaylanmış Olan Uygulamalar Bu Durdurma Kararından Etkilenmeyeceğinide Yetkililer Söyledi.

Elektrik İdaresi Yetkilisi Michele Patterson 'un Açıklamasına Göre, Bu Yeni Yasaklama Küzeybatı Pasifik'in Gördüğü Kripto Para İşleminin Yoğun İlgi Yüzünden Olduğunu Açıkladı.

Açıklamalarına şöyle devam etti:

”Bu güç gereksinimlerini, sistemin bu yoğun enerji gerektiren işlemleri kaldırabilme kapasitesini değerlendirebilmek, altyapı değerlendirmesi yapabilmek ve mevcut müşterilerin güç kaynaklarını koruyabilmek için bir boşluğa ihtiyacımız var.”

Buna benzer bir şekilde, hidroelektrik gücü yüzünden sektörün yoğun ilgisine maruz kalan Quebec hükumeti de yeni kripto para madencilik işletmelerinin bölgede kurulmasını geçici olarak durdurmuştu.​
 
Onaylı Üye
Katılım
18 May 2017
Mesajlar
143
Çözümler
2
Tepki puanı
18
Ödüller
6
Yaş
25
7 HİZMET YILI
Bu yurt dışındakilerin kripto parayla problemi de var önceki konu keşke alsam demiştim gereksiz bir değere sahip .. :/
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.