WhatsApp Bu Mesaja Dikkat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
WhatsAPP , Whatsapp code , Android , Whatsapp Emoji ,

5aa0b0dcd3806c25541af105.jpg

Merhaba Arkadaslar Bugün Sizlere Daha Çnce Bılıyorsunuz Whatsapp Kodu VArdı Mesaj Kullancıyıa Gittimi IOS Çöküyordu Şimdide Androıd İçin Bir Kod Bulmuslar Bu Kod Size Geldimi Telefonunuz Kullanılamaz Hale Geliyor.

,IZlqYqxFB0eimRq5aAgNOA.jpg

Hata emoji'ler ve belli kodların bir araya gelmesiyle oluşuyor.
İngilizce olarak ortaya çıkan bu mesaj, alıntı bölümü içerisinde (<…>) “Çok ilginç” ve “O kadar komik ki ağlıyorum” emoji'lerini içeriyor.

Peki Bu Sorunu Nasıl kaldırabilirriz
Şu an için yapabileceğiniz tek şey gelen mesajı açmadan silmek olarak gözüküyor.
Zira WhatsApp’ın bu hatanın çözümü ile ne zaman ilgileneceği ise şimdilik bilinmiyor.

Son düzenleme:
Üye
6 HİZMET YILI
Yararlı Bir Konu.Dikkat Edilmesi Gerek Bu Konuyla İlgili

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
bana da geldi bugün telefonumda kayıtlı olan birisinden. ama dokunmadım mesaj duruyor hala. :D

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
bilgilendirdiğin için tşk

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
WhatsAPP , Whatsapp code , Android , Whatsapp Emoji ,

Ekli dosyayı görüntüle 6587

Merhaba Arkadaslar Bugün Sizlere Daha Çnce Bılıyorsunuz Whatsapp Kodu VArdı Mesaj Kullancıyıa Gittimi IOS Çöküyordu Şimdide Androıd İçin Bir Kod Bulmuslar Bu Kod Size Geldimi Telefonunuz Kullanılamaz Hale Geliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 6588

Hata emoji'ler ve belli kodların bir araya gelmesiyle oluşuyor.
İngilizce olarak ortaya çıkan bu mesaj, alıntı bölümü içerisinde (<…>) “Çok ilginç” ve “O kadar komik ki ağlıyorum” emoji'lerini içeriyor.

Peki Bu Sorunu Nasıl kaldırabilirriz
Şu an için yapabileceğiniz tek şey gelen mesajı açmadan silmek olarak gözüküyor.
Zira WhatsApp’ın bu hatanın çözümü ile ne zaman ilgileneceği ise şimdilik bilinmiyor.
buna benzer facebook okey'de de vardı bi kac semboller yapıyordun (DETAYA) girmiyorum bazı oyunla ilgili aksaklıklar meydana geliyordu buda bunun gibi bişi sanırım bide emojılerin miktarından dolayı telefonda kasma yapıyordur anlık olarak telefondan ondan kapanıyordur sadece emoji için konustum ama araya kod girince bişi diyemem hatta sizde deneyebilirsin kafanıza göre 1 tane imoji seçin örnek veriyorum mesaj yazar gibi uzun süre gülücükleri yapın örnek 50 tane sonra kopyala onu üst üstte göndermeden yapıstır ve sonradan gönder telefonunun donduguna şahit olucaksın buda bunun gibi bişi sanırım :)

Uzman Üye
6 HİZMET YILI
Apple bir sonraki IOS sürümünde fixlemişti,samsunga ticket atılırsa bu da fixlenir.

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Yasalsa bu kodu nerden bulabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.