widnows update sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
5
arkadaslar windows updateden ne zaman bır guncelleme gelse ne zaman guncellesem bılgısayrı yenıden baslattıktan sonra ınternet baglantım kopuyor wıfı var sadece bılgısayarda yok normal ınternete baglanyorum wıfı uzerınde bılgısayara kablo baglı oldugu kanıdıa var 3 yanıp sonıyor ama pc de ınternet sımgesının ustunde X ısaretı var ve ınternete baglanmyorum ve bunu duzeltmek ıcın sıstem gerı yuklemeden baska bır cozum bulamadım yardımcı olun lutfen bılgısayara o akdar cok guncelleme geldıkı... bılgısayar performansı ıcın yuklemem gerek ama yukelyemıyorum ınternet baglantısıı gıdıyor cozum bulursanız cok sevnırım

Seçkin Üye
Ödüller
5
Çünki her güncellemede realtek ethernet devre dışı kaliyo pc kendi ethernet diriverini yüklüyo güncellemeden sonra tekrar realtek ethernet yükle sorun kalkar.

Onaylı Üye
Ödüller
6
her güncellemede realtek ethernet devre dışı bırakılıyo
yani ilk önce realtek ethernet güncellemesi yapılıyo o yüzdendir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.