wifi şifre kırıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
evet arkadaşlar son zamanlarda orda burda pek çok kişi tarafından duydum ve böle bir programın yada uygulamanın var oldugu hakkında yazılar okudum bunlar hakkında sizleri bilgilendirmek isterim
eskiden msn şifre kırma programları adı altında bir çok program exe olarak paylasında aslında bu bir yemdi bu yemi bir çok kişi yedi yiyenler'de trojen magduru şimdi gelelim çalışma mantıgına
WİFİ ŞİFRESİ KIRMA mantıgı'da ustte yazdıgım yazı gibi ilerliyor öncelikle sunu bilmeliyiz öyle bir program YOK bunu artık anlayalım şifre kırma programı yok ama programın çalışma mantıgı belli aynen şu şekilde ilerliyor EXE uzantılı dosyalar için anlatıyorum bunu bir proje oluştuluyor ufak kodlamalar giriliyor ve bir tane'de text verisi giriliyor text verisinde bilindik daha önce kullanılmış yayın olan şifreler barınıyor ve program bunları tek tek hızlı bir şekilde deneme yanılma yöntemi ile gerçekleştiriliyor örnek verelim hemen buna şifre 1: ornek2321 şifre 2: 12345679 gibi önce program 1. satırdakini dener olmadı 2. satırdakini dener eger şifre 2. satırdaki ile uyusursa size şifrenin ney oldugunu söyler bunu şifre kırmak olarak adlandırırlar uzun uzun anlatıyorum ki bilinçlenelim bilmeyen arkadaslarımız ögrensin diye gelelim son zamanlardaki konusu geçen yaygın hale gelen zerzevata wifi şifre kırma uygulaması diye marketlerde sürüsüne bereket bulabilirsiniz kimi root ister kimi rootsuz çalışır diye de yazarlar bunlarında çalışma mantıgı üstte yazdıgım yazıyla bire bir aynıdır apk içine daha önce kullanılmış şifreler konulmuştur kolay şifre kullanılmişsa buluyor artık bunun önüne geçmek için büyüklü küçüklü sayısal boşluklu şifreler koyuyorlar bulunması %1 ihtimale bile denk gelmemektedir o yüzden üstüne basa basa tekrar ediyorum wifi şifre kırma baska bişi kırma sudur budur gibi yazılara söylentilere aldanmayın indirmeyin indirtmeyin umut baglamayın hepsi yalan dolan ama kayıtlı şifreleri gösteren uygulamalar var onları ele almaya gerek yok zaten umarım yazdıgım yazının bir nebze faydası olmuştur insallahda olur çünkü inanıp bel baglayan umutlanan bir çok insan var söylediler söylüyorlar bende böyle bir konu açmak istedim teşekkürler

DİPNOT kırıldıgına iddaa edenler olursa sizlere karşı sizin belirdiginiz zor bi şifre koyun ve kırmasını isteyin o kırmaya ugrasırken siz karşısında çayınızı için söylediklerimin gerçek oldugunu anlıcaksınız

Üye
birisi internet şifresini kendi ismi falan yaptı mesela onuda kırarmı ?

Seçkin Üye
wifi slak kiriyordu ama onuda kurmak zaman aliyor

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
wifi slak kiriyordu ama onuda kurmak zaman aliyor
kendimce tecrübelerim var herkez gibi kendimce kırıcak hiç bir program tanımıyorum varsa aksini iddaa eden ciddi manada ben istanbuldayım bulusalım gelelim kamerayıda açalım video kaydı olsun bakalım kırıcakmı kırmıcakmı kırsın ben adımı Degiştirrim :)

birisi internet şifresini kendi ismi falan yaptı mesela onuda kırarmı ?
zaten text verisi yazılar hafler sayılardan ibaret adam şifresini ahmet123 yapmıs text verisinde böyle bir şey yer alıyorsa zaten bulur şifreyi yazıda belirttim gibi deneme yanılma yöntemi ile oluyor bu işler ama kırma diye bişi yok programın yaptıgını sende yaparsın ona bakarsın adamın sifresi ahmet123 diyelim sende kendince aklına gelen sifreyi denersin ahmet123 mü geldi onuda denersin bi bakmıssın olmus böle yani :) programa gerek yok kırma diye bişi de yok

Ultra Üye
Ödüller
7
Bende zamanında araştırma yaptım. Cidden tam anlamıyla çalışan hiçbir programa rastlamadım.

Üye
Reis tepkini anlıyorum ama zaten halk arasında deneme yanılma sisteminin adını kırma diyorlar işte. zor bir şifre bile koysa belli bir süre her şifre çözülür çünkü adam alfabe numerik sayılar ve sembollerin oluşacağı bir basit kelime oluşturucusu ile eksiksiz bir şekilde tüm olanakları dener ha bu 1 hafta sürer 2 hafta sürer o ayrı birşey ama sonunda bunu elde eder. Biz bilişimcilerin kullandığı kırma sistemi ise o ayrı biz kırmayı halk dilindeki anlamında kullanmıyoruz. Bizimkisi açık bulma yoluyla erişmeye diyoruz. Uyarıda bulunman güzel ama tepkini tuhaf bir dille dile getirmişssin :) Hayırlı geceler.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
Reis tepkini anlıyorum ama zaten halk arasında deneme yanılma sisteminin adını kırma diyorlar işte. zor bir şifre bile koysa belli bir süre her şifre çözülür çünkü adam alfabe numerik sayılar ve sembollerin oluşacağı bir basit kelime oluşturucusu ile eksiksiz bir şekilde tüm olanakları dener ha bu 1 hafta sürer 2 hafta sürer o ayrı birşey ama sonunda bunu elde eder. Biz bilişimcilerin kullandığı kırma sistemi ise o ayrı biz kırmayı halk dilindeki anlamında kullanmıyoruz. Bizimkisi açık bulma yoluyla erişmeye diyoruz. Uyarıda bulunman güzel ama tepkini tuhaf bir dille dile getirmişssin :) Hayırlı geceler.
biraz fazla karşılastım ve insanların böyle bir şeye bel baglaması canımı sıkmış olmalı amacım kımseyi kırmak degil bu arada dedigin gibi açık her daim olur önemli olan bir şifreyi güvenlik için haftada veya ayda 1 kere degiştirilmeli birbirinden bagımsız benzersiz alakasız yapmalılar o zaman sorun kalmayacak ortada

Üye
wpa wps tester diye bir uygulama vardı 1 yıldan fazladır komsudan cekıyorum evdekı ınternetı kapattırdım

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
wpa wps tester diye bir uygulama vardı 1 yıldan fazladır komsudan cekıyorum evdekı ınternetı kapattırdım
zaten herkez buna benzer şeylerle paylasıyor oraya buraya yadırgamıyorum senide Tabi eminim öledir :)

Seçkin Üye
kendimce tecrübelerim var herkez gibi kendimce kırıcak hiç bir program tanımıyorum varsa aksini iddaa eden ciddi manada ben istanbuldayım bulusalım gelelim kamerayıda açalım video kaydı olsun bakalım kırıcakmı kırmıcakmı kırsın ben adımı Degiştirrim :)
kardesim.wifi slax 2010 yilinda piyasaya surulmus bir isletim sistemidir bir program deildir en buyuk ozelligide wifi kirmak biraz arastırırsan bulursun.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
kardesim.wifi slax 2010 yilinda piyasaya surulmus bir isletim sistemidir bir program deildir en buyuk ozelligide wifi kirmak biraz arastırırsan bulursun.
yanlız ben ortaya sunulan programlara aldanılmamasını anlatmaya calısmıstım yani program adı altında insanların nasıl kandırıldıgını anlatmaya calısmıstım

Seçkin Üye
yanlız ben ortaya sunulan programlara aldanılmamasını anlatmaya calısmıstım yani program adı altında insanların nasıl kandırıldıgını anlatmaya calısmıstım
konu genellemeye kacmis biraz bende wifi kirmak isteyen olursa bu yontemi denesin diye yazdim yazdiklarin dogru maksadim imkani olan yoksa bu yontemi denesin demekti. ama Kull Hakki diye birsey var onuda dusunun.

Uzman Üye
bu yöntemin adı "kaba kuvvet saldırısı"'dır. buna en popüler örnek olarak brute force gösterilebilir. daha verimli sonuçlar için kali linux kullanın.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
bu yöntemin adı "kaba kuvvet saldırısı"'dır. buna en popüler örnek olarak brute force gösterilebilir. daha verimli sonuçlar için kali linux kullanın.
konu hack'e dayanıyorsa eger zaten linux'a lafımız yok ama linux da her adam kullanamaz yani :D

HayvanSever
Süper Üye
Ödüller
8
Şuanlık en kolay yol wifislax 2 - 3 yerde(kafelerde) denemiştim sonuç aldım.

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
KaliLinux üzerinden kırdım bi kaçtane

Üye
Nerden bulabilirim bunu?
Kardeşim Kali Linux işletim sistemi üzerinden kullanabilirsin. Kal, Linux'u hack aracı olarak görmek bence yanlış ama çünkü bunu geliştiren insanlar sen onun bunun wifi şifresini çal diye yapmıyor. Kurduğun sistemin güvenlik testlerini yapman için geliştiriyorlar. Maalesef ülkemizde bu tarz bir yaklaşım var ki maalesef bir ara bende bu düşüncedeydim :( .
Brute Force zaten kaba kuvvet anlamına geliyor.

Only the dead see the end of war
Uzman Üye
Ödüller
7
Aynen bro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.