• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Windows 10 ctrl alt del

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreWinner

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Selamun Aleykum Beyler Bayanlar Yaklaşık 1:30 Saat Önce Bilgisayarım Windows 10 Olduğu İçin Hem Sıfırlayıp Hemde Windows 7 Yapcaktım ama Sıfırlamaya Başladığımda Aradan 30 DK Hatta 1 Saat Geçmesine Rağmen İşlem %11 Olmuştu Ve Doğal Olarak Bende Bundan Sıkılmıştım Sonra Gidip Pc'nin Power Tuşuna Bastım Ama Birşey Olmadı Bende Şarz Aletini Cıkartım Kapandı Ve Açıldığında İngilizce Yazılar Ve Ctrl-Alt-Del'e Basın Diyordu Bende Birkaç Kez Denedim Ama Hala Aynı Hatayı Alıyorum Ne Yapmam Lazım Beyler ? Ve Bi Kaç Forumda Okudum Galibi HDD Vb Sıkıntı Olabilirmiş Bunun Yaptırması Felan Kaç Tl'ye Yaptırırım Ayrıca Sadece Format Atsam Düzelirmi Terkardan İyi Günler İyi Forumlar.

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,641
Hocam o %11 gözüksede işlem devam ediyordu yüksek ihtimal. DVD sürüsücünüz varsa format cd nizde varsa format diskinizi takın ve biostan dvd sürücünüze öncelik atayın. Ha ben uğraşmak istemiyorum dvd falan yok diyorsanız usb boot yapabilirsiniz. Kısacası Format Atınız :) HDD de bir problem yok.

EmreWinner

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Nader11ndeu' Alıntı:
Hocam o %11 gözüksede işlem devam ediyordu yüksek ihtimal. DVD sürüsücünüz varsa format cd nizde varsa format diskinizi takın ve biostan dvd sürücünüze öncelik atayın. Ha ben uğraşmak istemiyorum  dvd falan yok diyorsanız usb boot yapabilirsiniz. Kısacası Format Atınız :) HDD de bir problem yok.
Teşekürler Hocam.

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,641
Formatsız çözüm olarakta bilgisayar açılırken F8 falan basılıyordu sanırsam bu bilgisayardan bilgisayarada değişiyor. Gelişmiş seçeneklerden windowsu onar yapabilirsiniz belki probleminizi böyle çözebilirsiniz fakat format daha hızlı bir yolve garanti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt